Salonameubtement - NAAR MAAT. - Asphalteurs gevraagd. C. H. DE JONG, VENO'S BLIKSEMSNEL HOESTGENEESMIDDEL Uit den omtrelc STADSNIEUWS. ADVERTENT] ÈN. mm r Amersfoortsch n Wissel- en Effectenkantoor Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. Voorloopig Bericht. Veilen en Verkoopen: Linnenmeid, BRILLEN en PINCE-NEZ in Goud, Zilver en Nikkel. Prima kwalifeit Scharen en Messen 8,1 W. F. A. GROENHUIZEN PENSION De Geheimen der VrUmetselarü- Hot Nederlandsch Operette-Ensemble. „LENTELUCHT" Omtrent d!en moordaan slag te Schiedam vinden wij uitvoe riger nog bet volgende vermeld Ia bet Sterrebasch te Schiedam is Zondag namiddag te ongeveer 2 uur een moordaan slag gepleegd op een 8-jarig meisje, Aaltje de Bruin, wonende op het terrein van de zalmwieecherijHet kind kwam uit de Zon dagschool en moest zich om naar buis te gaan door bet Sterreboscb begeven. De komst van een wandelaar belette den misdadiger zijn voornemen te volvoeren. Het kind had 3 messteken aan den bals. Daar de wandelaar, die al zijn zorg aan Ihet kind besteden moest, alleen was, bon de misdladiger ontsnappen. Hij ie echter later aangehouden De toestand van liet meisje is zeer bevre digend. Het doodsgevaar is geweken. Do Zondagavond aangehouden verdachte werd vroeger in een krankzinnigengesticht ver pleegd. Hij ie door het meisje als de dader herkend DemoordaanslagteSchie- d a m. De vermoedelijke dader van den moordaanslag op de 8-jarige Aaltje de Bruin, is, na verhoor bij den commissaris van politie, Maandagmiddag naar het Huis van bewaring te Rotterdam overgebracht. Wel ontkent hij de misdaad te hebben be dreven, doch door verschillende personen is hij herkend als de persoon die omstreeks den tijd van den moordaanslag in het Ster- rebosch is gezien. 't. Is zekeren De K., hij leeft gescheiden van zijn vrouw en was vroeger opzichter bij de gemeentewerken. Het meisje heeft een operatie ondergaan die goed gelukt is en de dokter geeft alle hoop op herstel. De Schiedamsehe Courant bevat nog de volgende bijzonderheden over den moord aanslag Het meisje was eerst door den man g- passeerd op den Frankelandschen Dijk. Toen hij daarna haar het Sterrenbosch rag ingaan, ging hij haar achterna. Zij heeft teen wel getracht dezen te ontïoopen, maar dat is haar niet gelukt. Voorbij de eerste bocht gekomen, greep hij haar aan en wierp haar op den grond, met het doel zijn dierlijke lusten te bevre digen. Het meisje verweerde zich echter krachtig en volhardend, zoodat er een tame lijk langdurige worsteling ontstond, waarbij afwisselend nu de een dan de ander de over hand scheen te zullen krijgen. Die strijd au is niet alleen gezien door Veringmeijer en politie-agent), maar ook door de zuster van liet slachtoffer, die stond uit te kijken, of haar zusje nog niet terugkeerde. Zij meen de echter, dat er slechts gestoeid werd door een paar kinderen, waarbij zij ten slotte haar zusje herkende, die wegliep, doch dadelijk gevolgd werd door een man, die haar inhaal de; toen zag zij haar zusje weer vallen. Ook toen nog heeft zij niet gedacht aan de moge lijkheid dat eenig ernstig gevaar haar zusje bedreigde. De vader van het meisje was slechts kort te voren, komende van zijn huis, de plaats gepasseerd, waar een oogenblik later zijn kind zoo vreeselijk mishandeld zou wor den. Toen Veringmeijer bij het meisje kwam, vroeg hij haar: ,,Wat is er gebeurd", en daarop antwoordde zij ,,ze hébben mij vil- leil vermoorden!" Toen vroeg V.- ,,waar woon je", en zij deelde mede „op de zalm visscherij". Daarop ging V. den moordenaar achterna, maar werd al heel spoedig terug geroepen. Een bewonderenswaardig werk lieeft V. geleverd, door het meisje op zijn armen naar haar woning te dragen, daarbij haai zoodanig houdende, dat het bloeden belem merd werd, terwijl hij zijn zakdoek op e wond had gelegd. Thuis op den grond neergelegd, om haar zco weinig mogelijk to bewegen, is het be wustelooze kind water in den mond gedrup peld, en daardoor is zij weer tot bewust: jn teruggekeerd. Toen heeft zij <"n aan den dokter cn aan den commissaris van politie op alle haar gestelde vragen volledig en u- d' lijk geantwoord, waardoor dodelijk zeer nauwkeurige gegevens tor beschikking "er politie waren gesteld ter opsporing van "n dader. Moord. Te Schildwdldie is de 18-ja rige varensgezel V. bij een twist doodgesto ken. Het lijk is naar Groningen vervoerd, terwijl de diader is gearresteerd. Een oneerlijk kantoorbe diende. Gisteren heeft de Amsterdiaansohe politie aangehouden een 23-jarigen kantoor bediende, die verwacht wordit zich te hebben schuldig gemaakt aan verduistering van omstreeks f 600 ten nadeele van zijn patroon, een drukkersfirma, kantoor houdende aan het. Singel te Amsterdam. - Postwissel-verduistering. Aan het postkantoor te Delft geraakte het vorig jaar in Juli een postwissel zoek. Eerst thans is het der politie gelukt in deze zaak klaarheid te brengen. Een destijds dienstdoende hulpbesteller heeft den wissel verduisterd en na hem van valsch endos sement te hebben voorzien, door een zijner huisgenooten doen ontvangen. Inbreker betrapt. Zondag avond is ten huize van den winkelier v. d. K. aan den Spoorsingel te Hof van Delft, nabij Delft, terwijl de bewoners naar de kerk waren, ingebroken. Nauwelijks betrad de heer v. d. K. zijn woning, of een vreemde man stormde de deur uit, echter dadelijk door den winkelier en diens zoon achter volgd, die, in weerwil van een door den vluchteling op hem gelost revolverschot, er met behulp van een voorbijganger in slaag den, den man aan te houden en aan de po litie over te leveren. Op het bureau kwam de buit voor den dag. Een groote som geld, meest bankpapier, benevens al de kleinoo- diën had de inbreker medegenomen. Ook werd een revolver op hem bevonden, waar op nog vier schoten. Twee medeplichtigen van den inbreker moeten zijn ontkomen. De horlogediefstal te W i n t e r s w ij k. Zaterdagavond is in een der logementen te Doetinchem gearresteerd een man, zich noemende Cornelis Verhoef f Hij wordt verdacht van inbraak en diefstal van 65 horloges in den nacht van Vrijdag op Zaterdag te Winterwijk gepleegd. De ver dachte blijft echter ontkennen, niettegen staande hij in Winterwijk, waarheen hij ter confrontatie was gebracht, door personen herkend is. In zijn bezit was een met /ss scherpe patronen geladen revolver. Schaking. Zaterdagavond is door de politie te Doebinc-hem gearresteerd zekere G. J P., die in het politieblad gesignaleerd stond wegens schaking van de minderjarige A. v. d. H., te Grave. Het meisje is Zondag naar haar ouders te Grave teruggebracht, terwijl P. naar Arn hem wordt vervoerd om ter beschikking dér justitie te worden gesteld. Botsing met de politie. Gisterennacht, na afloop van een vergade ring van den Bond van Metaalbewerker-., kwam het te Doetinchem tot een treffen tus- schen eenige bezoekers dier vergadering en de politie. De aanleidende oorzaak was de arresta tie van een hunner, die, met een m»s ge wapend, een dreigende houding aannam. Een 15-tal personen kwamen den arrestant te hulp en een kloppartij was het gevolg. De twee agenten konden het tegen de over macht niet uithouden en moesten den ar restant loslaten. Een vijftal aanvallers zijn echter herkend. - De vermiste Haagse he knaap. De bange onzekerheid, waarin de ouders van den elfjarigen Prederik Marti - nus Molenaar te 's Gravenhage sedert den 25sten Februari hebben verkeerd, is thans veranderd in droeve zekerheiddo vader heeft 'het lijk van een elf-jarigen knaap, dat gisteren namiddag uit de Beek langs den Mioerweg tusöchén Hoef- kade en Loosduinscheweg in Den Haag is opgehaald, herkend als dat van zijn kind. Vermoedelijk is He jongen reeds op den dag, dat hij vermist werd, te water geraakt, hoe, zal waarschijnlijk wel altijd een raadsel blijvenhet. lijkje was, toen het werd opgevischt, reeds tot ontbinding over gegaan. Daarom werd het terstond over gebracht naar het lijkenhuis op de alge- jneene begraafplaats. Op last van de justitie is het lijk daar na de herkenning in beslag genomen, om 's avonds nog ter gerechtelijke schouwing naar het gemeente-ziekenhuis te worden overgebracht. Doodelijke val. Zondagmiddag is een 57-jarige man in de Weverstraat te Arnhem achterover van de trap van zijn huis gerval'len en dientengevo1.ge overledén. Ongelukbijhetzeilen. Zon dagmiddag sloeg niet- ver van de haven van de Lemmer bij het overgaan van het zeil een bootje om, waarin drie jongeltui ge zeten waren. Twee wisten zich te redden, dé derde, de achttienjarige Klaas Vleer, is echter verdronken. Gasontploffing. Bij dén bak ker Th. B. te Heerenveen luad' Zaterdag in den oven een gasontploffing plaats. In dien oven bevindt zich een gaspit, om bij het inschuiven van brood licht te verkrijgen. Buiten den oven is het toevoenkraantje tot deze pit. Dit kraantje is waarschijnlijk dioor de een of andere oorzaak opengegaan, waar- dbor de oven met ga6 gevuld) werd. Toen nu de knecht den oven zou ontsteken volgde een ontpoiffdng. Ernstig aan gezicht en ar men gebrand is de man naar het ziekenhuis vervoerd. Gestikte mijnpaarden. Door het springen van een stoomilewkng zijn in de mijn Oranje Nassau II te Scfaeeberg ondergronds zes paarden gestikt. Verder hadden geen ongelukken plaats. School- en Kerknieuws. De Rotterdamsehe onder wijs- circulair e. In het Gebouw voor Kunsten en Wetenschappen to Rotterdam werd Maandag avond eene openbare meeting gehouden ter be spreking van de circulaire van B. en W. betref fende de neutraliteit op de openbare school. De heer Van Hrinte besprak het onthaal, dat de vragen van den heer Spiekman in den Raad hebben ondervonden en waarschuwde, dat als B. en W. in deze hun zin krijgen, de gevolgen daar- i van niet te overzien zullen zijn voor de arbeiders, daar dan in die richting zal worden voortgegaan. De heer Spiekman verdedigde het goed recht der socialisten, die den strijd aanvaarden tegen nat hij noemde machtsovenschrijding van dén bur gemeester en zette de be teekerus van de motie uiteen. De heer Wijnkoop wilde de redactie der motie verscherpt zien, doch d'e vergadering keurde dit luide af. De voor driekwart bezette zaal vereenigde zich met de motie. In deze motie wordt de houding van den Raad afgekeurd, terwijl de vergadering zich verklaarde vóór de neutraliteit in de openbare school, ook in politiek opzicht, als zijnde in het belang eener alzijdig en onbevooroordeelde opvoeding der kin deren, en tevens de openbare onderwijzers te zul len steunen in hun strijd voor de vrijheid van overtuiging en de vrijheid van meeningsuiting buiten de school, tegenover de liberale en cleri- cale reactie. In optocht werd d'e motie naar het Stadhuis gebracht en. daar door den heer Stolk overhan digd aan den portier-politieagent. De optocht geschiedde in goede orde en werd bij het passeeren van het gebouw De Voorwaarts op de Botersloot met bengaalsch vuur begroet. De liberale kiesvereemging Rotterdam had gis teravond ook eene vergadering belegd tot bespre king van de onderwijs-circulaire, doch die ver gadering is uitgesteld. RECLAMES. Van 1B regels f 1.elke regel nttr f é.96 geneest HOEST OF VERKOUDHEID IN EEN NACHT. De Geschiedenis van den opgang die Veno's Bliksemsnel Hoestgeneesmiddel in de laatste zeven jaar maakte, is merkwaardig. Het heeft zyn weg gevonden in byna elk huis in Engeland en de Koloniën. Meer dan 2,000,000 flesschen worden jaarlyks er van verkocht. De genees- heeren schryven het voor, omdat het absoluut onschadelyk is en het zuiverste en heilzaamste middel tegen Influenza. Asthma. Hersen-Verkoudheid. Zwakke Longen. Chronische Hoest Croup. Bronchitis. Kinkhoest Neemt eens dc proef met Veno's Bliksemsnel Hoestgeneesmiddel, prys 55 ets., 75 ets. en Fl. i,8o per flesch, verkrygbaar by P. de Zwart Langestraat 129 te Amersfoort: A. de VriesKerkstr. 90 te HilversumJ. Slaap te BussumG. J. Komijn te Baarn. Bij de voornaamste Drogisten ia Nederlandwaar niet verkrygbaar direct per post van de Veno Drug Co., N. Z. Voorburgwal 230, Arasterdam, na ontvangst van postwissel met 10 eents ver hooging. Zondag avond ontstond be Utrecht brand bij een winkelier in de Palmstraat. De brand zelf was spoedig gebluscht. Se dert zijn echter de bewoner en zijne vrouw in hechtenis genomen, onder verdenking den brand te hebben gesticht. Begrafenis Dr K. W. van Gorkom, Men meldt uit Baarn Alhier werd gisteren onder zeer vele blij ken van belangstelling ter aarde besteld liet stoffelijke overschot van wijlen dr. K. W. van Gorkom. Een breede kring van familie leden, vrienkJen, autoriteiten en ondjerwij- zers stond om de geopende groeve. Her dacht werden de groote verdiensten van den overledene als Indische specialiteit en schoolopziener. De zoon des overledene dianilote voor die betoonde blijken van déeJ- neming. Baarn. De Utrechtsche Rechtbank veroordeelde gisteren een 20-jarigen maga zijnmeester te Baarn, die op 23 Jan. j.I. een met scherp geladen revolver afschoot op zijn meisje, met het doei haar te doo- den, wegens poging tot doodslag tot 9 maanden gevangenisstraf. De eisch was 10 maanden. Aangezien de heer C. P. Sjerps, te Rosmalen, voorde benoeming heeft bedankt, is door Burgemeester en Wethouders van Montfoort tot ambtenaar ter secretarie be noemd de heer P. Kooiman, volontair ter secretarie te Lopik c.a. Woudenberg. De Utr. rechtbank veroordeelde één der belhamels van de rel letjes te Woudenberg, wegens mishandeling tot 10 weken gevangenisstraf. Voor dé acte Nutt. Handwerken zijn geslaagd de dames J. M. F. Hillen, J. M. van Rossuin en C. J. Zwartjes. In „Amicitia" zal, van wege de ver- eeniging tot het houden van Kunstbeschou wingen, Vrijdag avond een voordracht wor den gehouden door mej. dr. C. C. v. d. Graft, uit Utrecht, over Maria-legenden. De voordracht wordt door lichtbeelden verduidelijkt. Gisteren middag werd door Water- graaf en Heemraden van het Heemraad schap de Rivier de Eem beken en aankleve van dien, aanbesteed. Het gedeeltelijk afbreken van de groote schotbalksluis buiten de Gr. Koppelpoort alhier, en het aldaar bouwen van een dub bele Stouey-sluis met bijbehoorende wer ken. Inschrijvers warenH. Keizer, Amers foort f 23700; firma W. en B. Bijker, Zwolle, f 19230; J. J Majoor, Bussum, f 17990; G. van Doornik, Baarn, f 17960; J. 0. en L Kragten, Utrecht, f 17771; G. Wassink, Amersfoort, f 17240; T. v. Hoo- gevest, Amersfoort, f 16988; J. v. Harpen, Amersfoort, f 16939 W. F. Staal, Almelo, f 16900; G. Kragten Gzn., Utrecht f 15980; J. de Vries, Purmerend, f 15500; F. van Balen Gzn., Oude Rijn, f 15400; W. Bok hoven, Gouda, f 14990; C. ten Beste, Am- m er stol, f 14940; A. van Vuren, Soestdijk, en C. Bos. Utrecht, f 14832; P. v. Wijn- gaarde, Dordireeht, f 13971Biewenborg en Fransen, Hilversum, f 13150; F. H. Ster- konborg, Arnhem, f 12940; C. H. van Haarlem, Vianen, f 12643. Het werk moet met de vier maanden wor den opgeleverd. De gunning is in beraad gehouden. Wij kunnen mededeelen dat de sta king op de drukkerij van den heer Melchior geëindigd is, ten gevolge van de bemidde ling van den 'heer D. Gerritsen. De typografen zijn op de oude voorwaar den aan het werk gegaan, met vooruitzicht op loonisverhooging zoodlra de omstandighe den dit zullen toelaten. Telegrafisch Weerbericht. Naar waarnemingen id den morgen v;vn 15 Maart 1910. Medegedeeld door hel Kon. Ned. Met Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 774.5 te Horta. Laagste 750.8 te Seydisfjord. Verwachting tot den avond van 16 Maart: Zwakke uiteenloopende 'winden. Licht tot half bewolkt. Droog weer. Weinig verande ring in temperatuur. (modern) en een prachtig Huiskamer- ameubl., door b||z. omst. aangeboden. Ook afzonderlijk. Zes maanden oud, kwitantie en blijvend garantiebewijs ter inzage. Nu voor den halven prijs. Te zien tot a.s. Vrydag avond dagelijks van 10 tot 6 uuraan de Transport en Bergplaats van Inboedels van C. SCHIMMEL, Utrechtschestraat 26, Amersfoort' W. CROOCKEWIT W.Az Kortegracht 7. Assürantiïn, Cridieten COUPONS, Deposito's Eppicten Prolong atün Vreemd geld, Wissels. i Krnmnn Nienw, Gracht 48Dtracht Geplaatst Maatschappelijk Kapitaal 11,000,000.—. Verschaft op billijke voorwaarden crediet, koopt en verkoopt Effecten. Coupons en Buitenlandscli Geld. sluit prolongu- tiën tegen den koers van den dag en opent rekening - courant raet rentevergoeding Neemt gelden in depót met 2 dagen opzegging ft 21/3 pCt. - W k 2'lt voor drie maanden vasl a 3 voor zes maanden vast a 3'/« ft voor een jaar vast a 4 hare Spaarkas ft 3 Belast zich met het in bewaring nemen van waarden in hare brandvrije In richting. Kantoor geopend eiken werkdag van s mor gens 9 tot s namiddags 3 uur. Betaaltijd van 101 uur. De Direotie, J. J. VAN ASCH VAN WIJCK. G. W. J. HOOFT. Verkoop van bniten dienst gesteld rollend materieel en wielstellen. óf 2e helft van April e.k., zal ten overstaan van Notaris VAN HEYST, to Wijk bij Duurstede, in het Hotel „Pabst" te Doorn, publiek worden verkocht: De Buitenplaats „Klein Plattenberg", zeer gunstig gelegen te Maarn, vlak bij het Spoorweg-station al daar, bestaande uit zeer logeabel ingerichte en wei- onderhouden, ruime Hecrenliuizlnge, met Stal en Koetshuis, terrein van vermaak met fraai opgaand geboomte, moestuin met tuin manswoning, dennenbosschen, eikenhakhout, bouw- en weiland, enz., samen groot circa 22 Hectaren. In 7 perceelen en diverse combinatiën. Te aanvaarden bij betaling kooppenningen, uiterlijk 1 Juli 19ÏO. In de Centrale Werkplaatsen Zwolle, Utrecht, Tilburg en Blerik zijn te verkoopenen I/II klasse rijtuig; een IIÏ klasse rijtuig; 7 gesloten goederenwagens3 overdekte veewagens2 open goederenwagens, alle met twee wielstellen; twee 3-assige locomotieven, waarvan twee assen gekoppeld en met 3-assige tenders; 4 loopassen; 1 krukas en 65 wielstellen voor voertuigen, welke bij openbare inschrijving zullen worden verkocht. Verkoopvoorwaarden met nadere beschrijving der verschillende perceelen, zijn op franco aanvraag aan de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. Dienst van Tractie en Materieel, kosteloos verkrijgbaar. De inschry vingsbiljetten moeten den 15 April 1910, vóór 12 uur 's middags, by de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen (Centrale Dienst 1ste Afdeeling) te Utrecht zyn ingekomen Voor een nieuw op te richten fabriek bij Rotterdam wordt een bekwaam Meester knecht gevraagd tegen hoog salaris, bij gobleken geschiktheid een vaste positie. Brieven franco onder motto „Asphalteur" bij den Boekhandelaar G. B. *t HOOFT, Haringvliet 99, Rotterdam. Notaris A. VOSMAER te Zeist zal op Dins dag 22 Maart 1910, des namiddags één uur, te Zeist, in het Hötel „Willemsen", in het openbaar No. 1. Een perceel BOUWTERREIN, te Zeist aan de Prins Hendriklaan, groot 6 aren 17 cent. Nos. 2 en 3. Twee perceelen BOUWTERREIN, gelegen te Zeist aan den Huydecoperweg, hoek Vijverlaan, te zamen groot 11 aren 69 cent. De perc. nos. 2 en 3 eerst ieder afzonderlijk, daarna te zamen. No. 4. Een perceel BOUWTERREIN, gelegen te Zeist aan den Walkartweg, groot" 3 aren 34 cent. Nos. 5, 6 en 7. Drie perceelen BOUWTERREIN, gelegen te Zeist aan den ütrechtschen Straatweg, te zamen groot 43 aren 18 cent. De perceelen nos. 5, 6 en 7 eerst ieder af zonderlijk, daarna te zamen. No. 8. Een perceel BOUWTERREIN, gelegen te Doom aan den Rijksstraatweg tegen over „M oersberge n", groot 35 aren. Aanvaarding bij de betaling der koop penningen vóór of op 1 Mei 1910. Broeder bij billetten en nadere inlichtingen to bekomen ten kantore van Notaris VOSMAER voornoemd. Wegens onvoorziene omstandigheden ver langt Mevrouw DE BEAUFORT, huize „den Treek", Leusden, prov. Utrecht, met Mei a.s. eene alleszins bekwame P. G., niet onder de 25 jaar, en van zeer goede getuigen voorzien. Tot 22 Maart zich aan melden 's Gravenhage, Oranjestraat 11. NONHEBEL's REISBUREAU, Spoorstraat 38, Hilversmn. Vraagt prospectus aan voor de reizen naar: Parijs, 8 dagen voor f 125. Zwitserland, (Bomer-Oberland), 12 dagen voor f 170. München, de Passiespelon te Oherain- inergan, Salzburg vn het Salzkam- inergut, 12 dagen voor f 250. -. S o s- CT3 PQ M t-, O» as s o B i— os fW r O O t*J I Longen, Leesalazen, Compassen, Curvimeters, Winnkussens, IJszakken Ondersteeken, Hospitaaldoek, Buik; en Breukbanden en meer Optische-, Gt alle soorten Spuiten Verband- en Ziekenverplegings-Artlkelen. 1. klas Artikelen. Billijke prezen. Eigen Reparatie- en Slijpinrichting bij Instrumentmaker. Langestraat 42. nabij de Halte N. C. St. Sp. Groenekansc lied ijk. Th. .1. VEKKIIOOST. Onbetwistbaar het beste werk over de Geheimen der Vrijmetselarij voor sl. 75 Ct. QARQFWA <,e volmaakte Bouw- UnllOLIin meester, behelzende den oorsprong en de inrichting der Vrij metselaars-Orde. beschreven en medege deeld uit de nagelaten geschriften van een Broeder-Vrijmetselaar, niouwegoed- koope uitgaaf voor slechts 75 Ct. Inhoud: Geschiedenis der Orde. Wat is Vrijmetselarij? Merkwaardige Acte. Aanneming- eu Receptie-Ceremoniën in dc verschillende Graden, liet hou den der Tafel-Loge. Instructie-Loges. De Meestergraad. Volkoiueneol 8chot- sche Meesters. De Mleroglyphen. De Teekenen, Het Tapis, enz., enz Het werk wordt in gesloten omslag af geleverd. Verkrijgbaar bij D. BOLLE, Bazaar van Goedkoope Boeken, te Botterdam, franco na ontvangst postwissel ad 75 Ct., waarop vermeld: Sarsena. Echt Victoriawater OBtHr.AHNSTEIN NIEUWE S T IJ L,ELK SOORT SCHOEISEL. EXTRA INGERICHT VOOR VOETEN MET GEBREKEN. H O F 3 8, A M E R S F 0;0 R T. Schouwburg Utrecht. Directeur: ALPHONSE JANMART Jr. Buitengewone Voorstelling ter gelegenheid van het 40-jarig Jubileum van dan Heer J.L LAMIE, Bureaulist Donderdag 17 Maart 1910, (FRÜHLINGSLUFT). Nieuwste Weoner Operotto in 3 bedrijven van JOSEF STRAUSS. Vertaling van J. J. R. Regie J. J. RENTMEESTER. Dirigent H. v. d. NAATEN. oer Het grootste succes van alle thans te Weenen opgevoerde Operettes. Aanvang halt 8 ure.

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 3