6 sidie van het Rijk. Wanneer die aanvrage niet op 1 Mei is ingekomen., dan zal men eeai jaar moeten wachten voordat er iets van de zaak kan komen Ik vrees, dat dan de zaak op de lange baan zal worden ge schoven, tenzij ik eene toezegging krijg van B. en W., dat zij zich in betrekking heb ben gesteld- met de vetreeniginig Handel en Nijverheid over de plannen van deze veree- niging. Dan kan ik mij er mee vereenigen dat de aanvrage vooreerst nog achterwege blijft. Zoo niet, dan vraag ik of B. en W. voor 1911 eein' subsidie bij; de regieeirïng zullen, aan vragen De Voorzitter. Ik kan het geachte lid! weinige inlichtingen geven op zijne vraag. De zaak is nog niet zoo ver gevor derd, dat wij reeds subsidie kunnen vragen van de regeering. B. en W. zijn werkzaam op dit gebied'; zij zulleai hun best- dóen, dat de zaak spoedig aan de orde kan komen. Maar op dit oogenblik is de zaak nog niet zoover gevorderd, dat zij rijp is voor be slissing. Wanneer de beer Gerritsen zegt, d'at 1 Mei de uiterste termijn is voor het aanvragen van subsidie van liet Rijk, dan bedoelt hij dit waarschijnlijk met het oog op het opmaken van d!e staatsbegrooting De zaak is nu nog niet zoo ver, dlat eene subsidie-aanvrage kan worden gedaan. Ik kan geen zekerheid geven, wanneer de zaak in den raad ter tafel zal wordón gebracht. Ik kan echter verzekeren, dat dat zoo spoedig mogelijk zal gebeuren. De heer G erritsen. Dank u. Niets meer aan de orde 'zijnde, wordt de vergadering gesloten. Electrisclie Drukkerij L. E. BOSCH ZOOM.

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 7