Mijn Vriend de Chauffeur. W°. 835. 8"' Jaarfang Dinsdag 31 Mei 1910. BUITENLAND. FEUILLETON. AMER5FOORTSGH DAGBLAD ABONNEMENTSPRIJS: PRIJS DER ADVERTENTIÏN: Van 1-6 reg«la f O.M. Afzoi.derlyke nummer» - 0.05. IV j Cju an verschijn dagelijks behalv op Zon- en Feest dagen. Ad verten tiönmededeelingen enz., gelieve men vóór 11 uur 's morgens by de Uitgevers in te zenden. Dienstaanbiedingen en aanvragen 85 «ent» bij voeruitbetaliuf Groote lettors naar plaatsruimte. Voor handel en bedryf bestaan zeer voordeelige bepalingen tot het herhaald adverteeren in dit Blad, by abonnement, le&e circulairebevattende de voorwaarden, wordt op aanvtMg toegezonden. Uitgevers: VALKHOFF C°. Utrechtschestraat 1. Intercomm. Telephoonnummer 66. Politiek Overzicht De nieuwe Franache Kamer. De nieuwe Kamer, die in Frankrijk uit de verkiezingen van 24 April en 8 Mei is voort gekomen, komt morgen bijeen om de gewone zitting van liet loopende jaar ten einde te brengen. De gewone zitting van het Franeche parlement begint, ingevolge het grondwette lijke voorschrift, den tweeden Dinsdag van Januari en duurt mins/bene vijl maanden. De oude Kamer had den 8en April hare zittingen verdaagd tot 1 Juni, en daar haar mandaat eerst den 31en Mei ie afgeloopen, is haar bureau tot dezen dag in functie ge bleven het heeft de oproepingen voor de vèrg,adoring van 1 Juni aan de afgevaar- dagden laten rondgaan. Maar ook zonder deze formaliteit zou de Kamer op dezen dag on der voorzitterschap van het oudiste lid in jaren kunnen bijeenkomen en zich kunnen constiutiecren. De Kamer benoemt een voor- Joopig bureauhet oudste Lid treedt als voor- zittei op en roept de zes jong6te leden op om hem als secretarissen bij te staan. Daarna wordt terstond begonnen met het onderzoek van de geloofsbrieven der leden. Eerst wan neer de meerderheid van de leden is toege laten, wordt een blijvend bureau gekozen, dat aan de regeering kennis geeft, dat de Kamer zich heeft geconstitueerd. Daarmee verloopt natuurlijk ©enige tijd en het zial dius nog een poosje duren voordat de regee ring in de Kam&r zal verschijnen om de ge bruikelijke interpellatie over hare algemeen© politiek te beantwoorden. Intusschen is het niet onmogelijk, dat ér vooraf reeds een incident van politieken aard ontstaat, wanneer sommigen van de nieuwe afgevaardigden, die zich tegenover hunne kiezers hebben verbonden, dat zij een voorstel zullen doen tot vermindering van de vergoeding, die de afgevaardigden genie ten, er op staan, dlait deze kwestie rteds bij de verkiezing zal worden te berde gébracht. Aan de Frankf. Ztg. wordt daarover uit Parijs geschreven ,,De uitkomst van de verkiezingen heeft bewezen, dat de verontwaardiging van de kiezers over de verhooging van de vergoe ding der volksvertegenwoordigers van 9000 tot 15,000 frs. zich zeer sterk heeft doen gel den in meer dan zestig districten hebben de kiezers dit hun vroogeren afgevaardigde persoonlijk betaald gezet en verscheidene dozijnen radicalen zijn wegens de trakte- mentskwestie door mededingers uit het eigen kamp verdrongen, ofschoon zij de officieele candidaten van de partij waren. De voor stellen om terug te keeren tot de 9000 frs. zullen dus niet achterwege blijven. Er zijn wel is waar afgevaardigden, die niet verhe len, dat zij zulke voorstellen slechts steunen met het oog op hunne 'kiezers in de hoop, dat de Senaat ze toch niet zal aannemen. Maar daarop moet men niet al te vast reke nen, want de senatoren krijgen op grond van de wet hetzelfde traktement als de Kamerleden en kunnen du6 zelf niet goed gaan boven 't geen de Kamer aan hare leden toekent. Er komt verder nog bij, dat ook de Senaat rekening moet houden met de stemming van de 'buitenwereld, want in Ja- nuari 1912 moet een derde van de senato ren zich aan eene nieuwe verkiezing onder werpen. Onder deze omstandigheden zal 'het waarschijnlijk niet ontbreken aan pogingen om eene beslissing over de traktementskwestie te verdagen en zich. te vergenoegen met een stil complot tegen de herkiezing van den ouden voorzitter Brisson. In het belang van eene zakelijke behandeling van de hervorming van het kiesstelsel, die weldra aan de orde zal komen, zou het intusschen wenschelijk zijn, dat de kwestie van het traktement dei- afgevaardigden terstond door een ondubbel zinnig votum van de Kamer wordt opge lost, want eerst als deze geldkwestie, die de hartstochten zeer in beweging heeft ge bracht, van do baan is, kunnen de partijen zonder persoonlijke overwegingen eene nieuwe districtsindeeling ter hand nemen. Of minister-president Briand gezind is de meerderheid over het dilemma van de trakteinentskwestie heen te helpen, is niet bekend; het traktement van 15.000 frs. is met het oog op de materieele omstandighe den waarin de meeste leden zich bevinden, niet overdreven en de kiezers zijn minder ontstemd over de verhooging zelf dan over de weinig waardige wijze waarop de Kamer kort na de verkiezingen van 1906 zonder debat er toe besloten had. Wanneer de heer Briand ook dezen indruk heeft gekregen uit de verkiezingscampagne, dan kan hij zonder bezwaar aan de meerderheid den diemst be wijzen, haar openlijk aan te sporen tot een nieuw besluit om de 15,000 frs. te handha ven. Indien li ij echter het gezag van de re geering niet in de schaal werpt, dan zal waarschijnlijk het oude traktement van 9000 frs. hersteld worden en de aanhangers van de 15,000 frszullen hem dat zonder twijfel nadragen, inzonderheid de heime lijke aanhangers, die openlijk voor de 9000 frs. moeten stemmen. De heer Briand zal aan het lot van zijn voorganger Sarrien denken, die vier jaren geleden zijn ontslag heeft genomen, omdat hij door zijn verzet tegen do verhooging van het traktement der afgevaardigden de welwillende gezindheid van de Kamer had verlorenEerst als de Kamer de zaak van de 15,000 fris. zal heb ben gelikwideerd, kan men rustig het werk programma voor de nieuwe zitting onder de oogen zien." Düitechland. De opdracht, die de Keizer aan den kroon prins gegeven heeft om hem te vervangen, is van zeer beperkten aardzij bepaalt zich tot de onderteekening van stukken en strekt zich niet tot andere staatszaken uit. De Kei zer behoudt zich zelf alle beslissingen voor. Ook wat de stukken betreft, die den kroon prins gezonden worden, komt voor dezen de vraag of zij zullen worden onderteekend, niet in aanmerking; de Keizer heeft vooraf reeds beslist, dat dit zal geschieden. Het is de eerste maal, dat de kroonprins met eene officieele regeeringshaudeling wordt- belast. Van langen duur zdl deze opdracht uiet zijn de genezing van de aan de binnenzijde van den arm, onder de handwortel, zittende bloedzweer, waarvoor de Keizer den arm in een doek moet dragen en het gewricht niet mag bewegen, zal slechts eenige dagen vor deren. Wildpark (Potsdam), 3 0 Mei. De Koning en de Koningin der Belgen zijn hedeunamiddag te 5 uur 15 aan het station Wildpark aangekomen Zij werden door den kroonprins namens zijn vader en door de Keizerin ontvangen. Ofschoon de toestand van den Keizer ge heel bevredigend is, meende Z. M., in het belang van de ongestoorde genezing van zijne wond, er van te moeten afzien om zelf aan het station te komen. De Keizerin geleidde na de ontvangst de Belgische gasten naar het paleis. Daar werd de thee gebruikt, waaraan ook de Keizer deelnam. Hedenavond werd familiediner gehouden, waarbij de koning zat tusschen de keizerin en de kroonprinses en de koningin tusschen den kroonprins en prinses Eitel Friedrich. Er worden slechte noten gekraakt over het succes van het werk der hervorming van de rijksfinanciën, waarover verleden jaar in den rijksdag zooveel te doen geweest is. Het Berliner Tageblatt verneemt, dat de op brengst van de nieuwe belastingen, die zijn gevoteerd, niet minder dan 250 millioeu mark bij de raming achter blijft. De over deze hervorming, die ten doel luid de inkomsten van het Rijk met 500 millioen mark te doen toenemen, heeft, zcoals be kend is, geleid tot het aftreden van vorst Billow als rijkskanselier, omdat de meerder - heid van den rijksdag, het' blauw-zwarte blok, ongezind was mede te werken tot de invoering van eene rijks successiebelasting. Het blok verlangde eene oplossing in an deren zin, maar die schijnt vrijwel mislukt ie zijn. De schuld van het rijk, die van 2,300,000,000 mark in 1900 is gestegen tot 4,240,000,000 in 1908, is nog vermeerderd door de tekorten van de beide laa'6te jaren, die beide het bedrag van 240,000,000 mark overtreffen. Ondanks de moeite, die men zich verleden jaar gegeven heeft om nieuwe hulpbronnen op te sporen, schijnt de finan- cieele toestand nu slechter dan ooit te zijn. De grootste schuld aan deze moeielijkheden dragen natuurlijk de kosten van de toerus tingen voor leger en vlcbt. Frankrijk. Pal* ij 6, 3 0 Mei. Een. minieterieoLe verklaring geeft den wil der rögeerinig te kennen om die hervorming der kieswet niet to verbinden aan de inwendige beetnurs- reorganieatóe. De kieswethervorming zal bij de Kamer worden ingediend in de eerste da gen volgende op de hervatting der periemen- taire werkzaamheden. De re-geenng zal alle pogingen aanwenden om voor de 6luiting der zitting de aanneming van het vlootprogram er door te krijgen. De regeering zal geen monopolie voor het lager onder-wijs voorstel len docht zal bepalingen voorstellen die die nen zullen om het neutrale onderwijs te ver stekken en to verdedigen. Italië. Rome, 30 Mei. De minister van justitie heeft een album ontvangen, dat een verzoek bevat tot het verleenen van am nestie aan den oud-minister Nasi, onder teekend door 100,000 pereoneu, waaronder aile burgemeesters, senatoren en afgevaar digden van Sicilië. Nog 200,000 andere on der teeken in gen zullen aan den minister toe gezonden worden. De voorioopige regeling, die door het ka- binet-Luzzatti was voorgesteld voor de over eenkomsten betreffende de handelsmariiie, is er met vlag en wimpel doorgegaan. Eene zonderlinge tegernstelling met de stemming leverde hot debat. Alle sprekers leverden c.ri fielt op de voorgesteldie regeling, die slechts zwak dioor de ministers werd ver dedigd. Wanneer zij niettemin door eene gnoote meer dierheid is goedgekeurd, dan: komt dat omdat de nu geldlende overeenkom sten met 1 Juli afloepen en omdat minis ter-president Luzzatti heeft beloofd vóór het einde van het jaar liet ontwerp van eene, nieuwe regeling te zullen indienen. De voorioopige overeenkomsten hebben een gel digheidsduur van drie maanden Zij komen overeen met de oude. De verbintenis, die de regeering zal aangaan, is eene met de oude, in hare samenstelling slechts weinig, gewijzigde maatschappij, die de concessie had Spanje. Madrid, 30 Mei. Over de onder handelingen, die zijn aangeknoopt met het Vaticaan, bevestigde mini«iter-pi,>esident Ca nal ej as, dat hij besloten is zonder over ijling, maar ook zonder vertraging, al d'at- genc tot stand te brengen wat men van hem als staatsman verwacht Zijne taak is een werk des vredes en niet van vervolging en geweld. Wat het schrijven van den aartsbisschop van Toledo aan de regeering betreft, waar in het recht van bestaan wordt gevorderd voor de godsdienstige congregatiën, dÜe\ door de Kerk zijn goedgekeurd, zeide de minist-er-president van meenang te zijn, d'at de regeering, zoolang de onderhandelingen gaande zijn en nog niet mislukt zijn, geen officieele of officieus© tussclienkomst kan dulden van personen, die juist aan den Paus ondergeschikt zijn. De regeering zou zioh dus bepalen tot eene kennisgeving van de ontvangst van liet schrijven. Uit Madrid wordt aan de Köln. Ztg. be richt, dat de regeering, op grond van den uitslag van de verkiezingen voor den Senaat, op eene meerderheid van 40 stem men kan rekenen in die vergadering, die voor de helft uit gekozen leden Bestaat Wanneer men alle liberale en democratische leden bij- eentelt en daarbij nog voegt de „wilden", die naar links neigen, de republikeinen en regionalisten en de hofdignitarissen rekent, dan komt men tot 200 leden tegen 160 van de oppositie. In .Barcelona zijn wederom twee bommen gevonden in de straat San Pablode eene op het trottoir, de andere in eene voor het pu blick bestemde inrichting. Nadat de plek in een wijden omtrek was afgezet, wei-den de bommen in een gepantserden wagen naar buiten gebracht. Alles zou goed afgeloopen zijn, als niet door een schok onderweg de bommen waren ontploft; de wagen werd daardoor vernield, maar de beide geleiders kregen geen letsel; zij kregen elk 50 pesos als belooning. Op aanwijzing van eene vrouw nam de politie terstond na den aanslag een persoon in hechtenis, die ter beschikking van de justitie werd gesteld. Oostenrijk. Serajewo, 30 Mei. De Keizer is om 3 uur namiddag6 bier aangekomen. Op zijne reis door bet Bosnische gebied werd hij overal door de bevolking met groote geestdrift begroet. In de stations, waar de trein stilhield, kwamen de burg^meestere hem hulde brengen. De ontvangst te Serajewo was bijzonder in drukwekkend, warm en hartelijk. De hoofden van alle erkende kerkgenoot schappen, het corps officieren en afgevaar digden van corporation wacht/ten den Keizer op, die met den gouverneur van Bosnië aan zijne zijidie en gevolgd door e©n talrijken stoet per rijtuig langs oen dluibhele haog vaai troe pen dóór de prachtig versierde straten en onder onafgebroken toejuichingen, zich naar den konaik begaf. Posnabrod, 30 Mei. Frans Jozef hield op zijn reis naar Serajewo, om 5 uur in den morgen, alhier stil, begroet door de ovaties der menigte. Hij vertrok om 5.20. W e e n e n, 3 0 Mei. Uit Serajewo wordt aan het Neme Tageblatt bericht, dat volgens een daar loopend gerucht Bosnië-Herzeg» - wina tot oen koninkrijk verheven zal worden. Ratlan*. Petersburg, 3 0 Mei. De Rijks- doemia heeft met 182 tegen 165 stemmen art. 3 aangenomen van het. wetsontwerp tot invoering van Zeanstwo's in de zes wes telijke gouvernementen. Daardoor wordft gewaarborgd, dat de leden van Russische afkomst de meerderheid hebben in deze vergaderingen. Helsingfors, 3 0 Mei. De Land dag ie heden gesloten. Talman Swenhufwud drnkte in naam van den Landdag, tegenover den aan den voet van den troon staanden gouverneur-generaal, in een in de Finsche% taal gehouden redevoering, den eerbied en* onderdanentrouw en de welgemeende wen- scheri voor den Czaar-grootvorst uit. Nadat deze toespraak in de Russische ver taling nogmaals was voorgelezen, verklaar de de gouverneur-generaal in naam van den Czaar den Landdag gesloten. Bij de sluiting gaf de talman den gou verneur-generaal de besluiten van den land dag over in de Finsche en Zweedsche talen gesteldde bij keizerlijk bevel van Mei 1909 voorgeschreven Russische vertaling ontbrak, hoewel het bevel nog door een tweede aan schrijving van 25 Mei 1910 bekrachtigd eu uitdrukkelijk ter kennis van den talman was gebracht. Montenegro. Uit Cettinje wordt aan de Frankf. Ztg. bericht, dat bij gelegenheid van de aanstaan de jubileumfeesten Montenegro tot oen ko ninkrijk zal worden verheven. De Europee- sclie groote mogendheden, aan wie Vorst Nikolaas kennis heeft gegeven van zijn voor nemen, hebben al'len toestemmend geant woord. Turkije. Konetantinopel, 30 Mei. De minister van oorlog bericht, dat 40 batafl- lons den opmarsch naar Djaikova zijn be gonnen. Met het invallen van beter weer wordt het werk tot bevrediging van Albanië krach tiger voortgezet. De ontwapening van dé dorpen in den omtrok van Pristana en Dreniza is ten einde gebrachtthans is men bezig Podrimar te ontwapenen. Vol. gens een bericht van Mahmoed Chefket Pa cha, werden in het sandjak Pristma 15,000 geweren van de bevolking ingenomen. De Arnauten uit het gebied van Domna en >1 a- lissia hebben in eene bijeenkomst bij Ner- kista besloten zich aan de regeering te on derwerpen, en aan de troepen, drie voor de onitwiapen.iBg liet land binnenrukken, geen verzot te bieden. Naar het Engtlsch >7 VAN C. N. en W. M. WILLIAMSON. Later, toie-n wij oip onze kaïmere waren, schonk ik haar den ring mét liet nohijirtn (hartje, dlien zij zoo mooi vindlt. Den geheel en dag dóden wij aillerlei aange name dinlgen. Wij lunchten in een tuin van een groot hotel, gelegen aan den oever van iliet meer; na afloop rooiden wij in een der van linnen beriten voorziene booten naar Oadenabbia, om een. bezoek te brengen aan d'e Villa Ooriobta en baar prachitigen tuin. Ik was verrukt over de boot eu over den roeier in zijn wit pakje met een voorrooden goidHdé prins echter fluisterde mij in dat hij me 's avonds wat bétens zou laten zién zoodlra de tijd aanlbrak voor de „verjarings- vearass&nig, mij tevens vertaoekéud er met nie mand over te spreken, zélfs niet met Beechy. Wij gebruikten een kop koffie op hét mec-^t idyllisch plekje dor aarde, waar een tamdlijk steil pad, dalt lang» een miniatuur waterval omhoog kronkelde, one heen voerde, nadat wij de boot verlaten hadden. Boven vonden wij eén schaduwrijk terras, verschei den priërien van wingerd en rozen, en een boerenhuis waar de menschen woonden, die ons bediendien. Wij kregen dikken room bij de koffie en ailis versnapering een heerlijk „iets" mét rozijnen er in en m t suiker be strooid, d'at brood' noch koek was. Gaarne had i'k liet recept gehad maar ik wilde nie mand lastig vallen om liét te gaan vragen, en misschien ook zon het in Denver niet zoo lékker smaken. Och, lieve hemelik ga'ge- looven dat een tal van dingen niet denzélf den smiaek iin Denver zullen hebben. Maar niets verlang ik sterker dan er met een hoo- 'geu titel terulg te keeren eai te zien hoe die voorname dlauns, die den nöus voor mij op trokken toen ik maar miovrouw Simon Kild!- dër was, zich dan zullllen gedragen. Niet één harer hóéft het rtdhlb kronen te laten zetten op baar bagage of waarop dlan ook, en d'a/t voorrecht heb ik althans, onverScbülog walt er verder moge gebeuren. Wij lieten ons naar BéUiagio terugroeien en door een zijpad te bestijgen, konden wij nog bijltijidis in die Villa Serbol'loni den storm op het meer ontvluchten. In een unit vrou wenhaar-kruid begroeide rotsachtige spelonk boven ons geliefkoosd! terras, zaten wij in tuinstoelen het effect te gtfniieten, terwijl sir Ralph en menéer Barrymore vertéldrii over Pliniu6 den Jongereover Volitai, een. na/tuubkuinidiiigé, voor wilen hier dichtbij een sbandbeélid is opgericht; over een zonderlin gen, oudlen generaal van, Napoleon, dlie e eni gen tijld1 dé Villa Seribeliloni bewoonde, die p'laiats dlag en nacht dioor hongerige bloed honden liet. bewaken en dreigde ze te zullen aanhitsen op de menechén, due hem kwamen manen zijn 6chulden te voldoen Wanneer je, zelf goed beschut, op een afstand den regen ziet neervallen en als een leger grijze geesten door de lucht marchee. reu, staat dlit ongeveer gélij'k met op zijn göniak te ludlslberen naar liét, - verhaal van anderen zorgen en kelten, terwijl je zélf ge lukkig bent Maida echter zou déze rede neering zeer zelfzuchtig vinden. Hoe mén daar ook over denken mogie, het effect van den storm was heerlijk om te aanschouwen. Eerst, 6che<-ii de Natuur op te houden mét (glimlachen en ernsltig, 6ieede ernstiger te worden naar mate de schaduwen tusschen de bergen dieper werden. Dan gebeurd» eensklaps datgene wat zij blijkbaar ver- wachtte. Een breede straal inkt- werd langs den hémel geworpen, links eu* van blééf de lucht blauw, recht» glansde ze goed'geél. Zwarte veeren zonken van deirtliienniéi, gleden dansend over liet schuimend water en wer dén door den storm medegevoerd op zijn weg naar een ander meer; na haar verdwijning kwam de zon weer terug en hulde de berg rite] limgeu in eon violetkleurig waas. Wij bleven er tot na zonsondergang, en toen wij voor het diner gekleed waren had de opkomende maan van kust tot kust een zilveren lijn getrokken door liet purpere water, waarin de lantaarns van Cadenabia gouden ladders hadden geplaatst om tot dé» bodem van het meer te kunnen dalen. Ik onidératelde dat wij binnenshuis zon den dineêicn, maar liet priëel waar wij haddenontbeten was met, lampions ver licht, die als robijnen, smaragden eu topa zen glinsterden tusschen de donkere tak ken der -boomen „Dat is een deel van anijn surprise," zeide de prins, ,,ik arrangeerde liet ter cere van uw geboortedag, waarde gravin. Neen, neen, bedank me niet. Is ï:et niet mijn grootste genoegen aan u te deuken Wellicht lag liet er aan dat ik in eeu stemming verkeerde om dn alles behagen te scheppen, maar nimmer nog had ik zulk een heerlijk diner geproefd. Wij hadden delicatessen Van allerlei aard, onder meer een salade van vruchten eêh specialiteit van het huis gemaakt van aardbeien, versche vijgen, kersen, ananas en amande len. Bedenkend welk een aangename ver rassing mij wo6 bereid en hoe hartelijk ik den prins bedanken zou, verscheen een op tocht met green, blauw en rozerood licht, als zweefden nimfen tusschen de boomen. De nimfen echter bleken kellners te zijn, die goiilliumineerd ijs brachten en een vér- jaringskoek voor mij met negen en twintig aangestoken waskaarsen-. 'Alles was door den prins bedacht, en zoo ik al ooit twijfelde, nu wist ik zeker dat hij me lief had om mezelf alleen. Zoodra ieder mij zijn gelukwensch had aangebo den, en tegelijk met de felicitaties de kaar sen waren uitgeblazen, stonden wij op van tafel om in den maneschijn te gaan wande len, en toevallig geraakten de prins en ik een weir.'ig van de anderen afgescheiden. ,,0, er is nog meer," viel hij mij in de rede, toen ik hem zeide 'hoezeer ik zijn attenties apprecieerde. „liet beste, hoop ik, zal nu komen, indien u zich voor een poosje aan mij wilt tcevertrouweu. I k was genegen dit tot in lengte van da gen te doen, waarop ik echter niet zin speelde; na om mijn mantel naar de Villa te hebben gezonden, voerde hij mij zonder nadere explicatie langs een afloopend, mij onbekend pad den tuin uit, en met eiken pas werd mijn nieuwsgierigheid grooter. „Wij gaan naar de kleine haven aan de Leccozijde," deelde hij me ten elotte mee, „en daar zult u zien neen, het ia mijn geheim." „Is u van plan mij te schaken?" vroeg ik lachend. „Misschien. En dan zoo snel te vluch ten als reden wij in mijn auto, ofsclioon wij nu over water zullen reizen." Niet eer voor wij de haven bereikten, be greep ik zijn bedoeling. Tusschen twee of drie roeibcoten met lianen teuten, lag daar nog een andere, evenzeer van hen verschil lend als een zwaan van een gans. Ze had •geen tontteen de prins mij naar de aan legplaats leidde, sprong de man die in de hoot zat op en tikte tegen zijn pet, welko van hetzelfde model was aks die der cliauf- teurs. Heel natuurlijk trouwens, want het bleek een motorboot te zijn, door vrienden van den prins dezen ton gebruike gegeven om met mij in den maneschijn op het meer te gaan varen. Alleen om deze reden, vertelde hij mij, had hij zich gehaast vroeger dan wij Bella- gio te bereiken, en wanneer wij morgen niet te vroeg vertrokken, zouden zijn vrienden mij een bezoek komen brengen gedistin geerde menschenwie het een genoegen zou ■zijn alle mogelijke eer te bewijzen aan de „Amerikaansche GraviD." Wordt vervolgd.

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 1