2137 Lessen BULUVANTs Co., METHORST VAN LUTTERVELD, Badinrichting. Filiaal: AMERSFOORT, Lanpstraat 112', Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ZINGENDE VOGELS MIGNON. ADVERTENTIËN. Houtverkooping. Te Huur. B.C.van den Steenhoven, B. J. WEBB, NAOMI Buigzaam Staaldraadtouw Kinderdijk en Vlaardingen. Buitenplaats Veldheuvel, Kassiers en Commissionairs in Effecten. schrikken uit de dagelijksche sleur der bezig heden en gisteren, toen het stoffelijk over schot der beide slachtoffers aan den schoot der aarde izou worden toevertrouwd, kwa men opnieuw de gemoederen fel in opstand legen het ondoorgrondbaar noodlot, dat op zoo vreeselijke wijze een einde heeft gemaakt aan het leven dier twee eenvoudige lieden, geacht en bemind door allen in het dorp. Om 2 uur werden zij begraven. Heel het dorp was uitgoloopcn. Ook waren er tal van menschen van buiten. Op de looden kisten waren zilveren platen geklonken. Tc één uur hield ds. Baljon een godsdienst oefening in het sterfhuis. Daar bad hij voor de zielerust der overledenen. Te half twee werden de lijken onder klok gebeier grafwaarts gedragen. Op het kerk hof wareit twee graven gedolven. l)c lijk baren werden tusschen de graven gezet en daar hield ds. Baljon een rede, waarin hij de overledenen, de laatstovergeblevenen van het geslacht Melchior, dat driehonderd jaar le Spaarndam woonde, herdacht in hunne vele deugden. Bij de teraardebestelling was het gemeentebestuur ook vertegenwoordigd. Na mens de gemeente hield de heer Haitsma Muiier een toespraak en legde een palmtak op de kist. Toen volgde de bijzetting, waarop dominee Baljon het rust in vrede uitsprak. De heer Melchior werd bijgezet in het graf van zijn echlgenootc, de zuster bij haar vader. Hen viertal kransen dekten de graven. Men meldt nog nader uit Spaarndam: |et vermoeden wint veld, dat de moord gepleegd is door een bekende. De sectie maalde uil, dat de slachtoffers hun zes uurtje niet hadden gebruikt. Blijkbaar waren zij op gehouden. Ook een revolver is gevonden. Blijkens de nu afgesloten boeken van wijlen den gemeenteontvanger Melchior, bedraagt het kas-saldo f 1250.71, welk bedrag dus der gemeente is ontstolen. Oplichters. Twee incnviduën, Peter Smits, oud 24 jaar, en Gerard van der Kroon, oud 25 jaar, beiden Hollanders, ver voegden zicli. dezer dagen bij den concierge der Hoogeschool te Genève om er dc adres sen der studeéremlc Hollanders te vragen. Op het lijstje, dat de concierge hun gaf, kwam o. a. ook voor de naam van den heer Frans van Oostrum, uit Deventer. De twee spitsboeven meldden zich aan diens woning eri verzochten om een kleine onder steuning op de groote reis naar het gemeen schappelijke vaderland. Met een quasi-belang- stellend praatje wisten de kerels er achter te komen, waar de familie van den heer Van Oostrum te Deventer woont, enz. In het be zit van de noodige gegevens telegrafeerden zij daarop naar den vader van den heer Van Oostrum en vroegen hem om onmiddellijke toezending van 600 gulden. Hel telegram werd zoo gesteld, alsof het door den Geneei- schen student zelf verzonden werd. De heer Van Oostrum in Deventer ver trouwde de zaak echter niet en telegrafeerde aan zijn zoon, of deze werkelijk 600 gulden noodig had. De jongeman begreep dadelijk, wat er aan de hand was, en waarschuwde de politie. Er werden onmiddellijk verschillende posten uitgezet. En beide heeren liepen in de val. Vrijdagavond tegen het sluitingsuur meldde Smits zich nog even aan het loket vali het groote postkantoor om te informecrcn of de 600 gulden al aangekomen whren. Op een wenk van den dienstdoenden ambtenaar grepen de aanwezige rechercheurs hem toen onmiddellijk. Zijn kameraad an der Kroon, die buiten den uitslag afwachtte, is op aan wijzing van Smits aangehouden. Uit het voorloopig onderzoek blijkt, dat de beide schavuiten Bazel, Zürich, Biel en Lau sanne al afgejaagd hebben. De politie vond in hun bezit verschillende lijsten met studen ten-adressen, waarop de Hollanders met een kruisje aangemerkt waren. (N. JK. Ct.) Een valsche a a n4 ij g i n g. Giste renavond zaten twee personen in een café te Amsterdam een borrel te drinken. De een had een royale bui en trakteerde, maar de ander had een inhalige bui en wilde nog meer hebbed. Toen de eerste weigerde meer te geven, beschuldigde hij hem den moord te Spaarndam te hebben gepleegd, ja, ging zelfs zoover, dat hij de politie liet waarschu wen, verklarende, dat de beschuldigde niet weg mocht gaan, maar moest wachten, tot dat de politie hem kwam halen. De politie kwam en bracht den man, tegen wicn zulk een ernstige beschuldiging was ingebracht, naar het bureau Overtoom. Daar bleek echter al spoedig, dat hij dood onschuldig was en de ander de beschuldi ging alleen uit boosaardigheid had geuit. (Tel.) Mislukte vlucht. In een hotel Ic Rotterdam is gearresteerd een 18-jarige kantoorloopcr uit Stuttgart, die zich de vo rige week aldaar heeft schuldig gemaakt aan verduistering van 270U mark, welk geld hij in de filialen van de firma in wier dienst hij was, ontving. Na zijn vlucht uit Stuttgart begaf hij zich naar Friedrichshaven, waar hij zich een vol ledige uitrusting voor Amerika aanschafte. Van daar kwam hij naar Rotterdam. Bij zijn arrestatie is nog 2200 mark in zijn bezit gevonden. In afwachting van zijn uitlevering, die aangevraagd is. heeft men hem naar het Huis van Bewaring overge bracht. N. R. Gt. 'n Amateu r. Den laatsten tijd koti in Enschedé haast geen fiets onbeheerd staan of ze werd gestolen. Een vijftal ver dween er. Het is de politic mogen gelukken eindelijk den dader te ontdekken. Het is een 13-jarige jongen uit „Le Krim", eene volks buurt. De knaap stal de rijwielen niet om ze aan den man le brengen maar alleen om er op te gaan rijden. Na er een tochtje op te hebben gemaakt, wierp l.ij ze in een sloot. De jongen bekende en alle gestolen fietsen werden op zijn aanwijzing terug gevonden slechts van een waren de banden afge nomen en bij een opkooper te gelde ge maakt. Dc knaap blijkt echter niet zoo onschuldig te zijn als wel werd vermoed. Dacht men eerst, dat hij de rijwielen had ontvreemd om zijn lust tot wielrijden le kunnen bevredigen, thans schijnt het dat zijn voornemen is ge weest ze te gelegener tijd te verkoopen. Al thans een der nog vermiste rijwielen is te Vriezcnvecn in beslag genomen, waar hij het had verkocht. De politie, die nu nog 2 rijwie len heeft op te sporen, heeft met de aanhou ding van K. een goede-vangst gedaan. A a li r ij d i n g dooi- een loco m o- ticf. Gistermorgen is .le Vcnlo de wegwer ker 11. door een locomotief aangereden en gedood. School- en Kerknieuws. Dé 'Staatscourant no. 262 bevat het Kon. besluit van 22 September j.l. niet bijbehoorende stukken, waarbij aan de volgende gemeenten, die door de uitgaven, lot eene behoorlijke inrichting van haar lager onderwijs vereischt, in verhouding tot hare middelen en andere uitgaven onbillijk zouden wor den bezwaard, boven en behalve de bijdrage, be doeld in art. 18 der wet op het lager onderwijs, een rijkssubsidie wordt toegekend, n.L Epc, van 15,500; Gameren, van f 1200; Nederhemcrt, van f 300; Brielle, van 1500; Hoogvliet, van 400; JJsselmonde, van f 1000; Zwijndrecht, van f 1000; Egmond aan Zee, van f 5900; Petten, van 1800; Clinge, van f 5000; Koewacht, van f 2130; Dokkum, van 6000; Ooststclllngwcrf, van f 14000; Lonne- ker, van f 1000; Losser, van f 2000; Vlagt wedde, van f 5000; Anlo, van 1500; Oosterhesselen, van f 600; Smihlc, van f 2400; Neeritter, van f 300. 'S*G ravenhage, 9 Nóv. Examens Mid delbaar Onderwijs. Plant- en Dierkunde (K IV). 2 candidates Af gewezen 1. Geslaagd A. B. van Deinse, te Utrecht. Schoonschrijven (N.). Zes candidaten; niet op gekomen 1; afgewezen 3. Toegelaten Öe heeren Th. Lans, van Utrecht, en D. van Leeuwen Jr., van Steen wijk. Examens Lager Onderwijs. Wiskunde, art. 86. Opgeroepen en opgekomen 3 candidaten. Geslaagd de heeren: D .W. Andrea, Breda; C. de •'Jong, Utrecht, en H. P. Matlhee, Moerdijk. Het proviuciaal kerkbestuur van Noord-Hol land heeft dc heeren A. Krijkamp, theol. cand. tc Utrecht, en J. P. P. Heeringa, theol.'é^nd.,'të Zuid- hom, tot de evangeliebediening 'in de Ned. Ilerv. Kerk toegelaten. Ds. J. W. Wegchelaar, predikant bij de Gere formeerde kerk te Alkmaar, heeft zijn eervol eme ritaat aangevraagd. Ds. L. W. de Grient Dreux, predikant te Edam, zal nft meer dan 40-jarigen dienst in het voorjaar van 1911 emeritaat aanvragen. De sirrond.-rechlbank te Utrecht deed hedenmorgen uitspraak in de zaak van den heer E. 1. E. B., die verleden week terecht stond wegens hel mei een automobiel aan rijden van een meisje op den weg van Amers foort naar Oud-Leusden, den dood tengevolge hebbende. Overeenkomstig den eisch van den officier werd beklaagde vrijgesproken. D e B i 11. Door de firma Blass en urocne- wegen, Kon. magazijnen van tuinbouwweurk- tuigen en benoodigdheden, is een zeer inte ressant boekje uitgegeven, dat den titel draagt: „Vogelbescherming een eisch des tijds". Het boekje beval een beschrijving van tal van vogels, welke hier te lande voorkomen met zeer wetenswaardige bizonderheden om trent hun doen en laten, hun nul voor akkers en tuinen door de verdelging van millioenen schadelijke insecten, hun verzorging enz. enz. Tusschen den tekst zijn mooie foto's opge nomen van voederhuisjes, voederhoutjes, broednesten enz. Dierenvrienden zullen bel boekje gaarne en mei voldoening raadplegen. L.a r^n. De gemeenteraad besloot de {jaarwedden van den burgemeester en van jdeji secretaris elk met 300 te verhoogen en dus te brengen op f 1200.—. 's Gravel an cl. De lieer P. J. Eijma gaat op „Berg en Vaart" een hygiënisch mo del-stal inrichten. De bouwplannen zijn ontworpen door den architect Donders te Nigtevecht. De vliegdemonstaties te Ede. Op het prachtige Vliegterrein nabij Ede, van de heeren Verwcy en Lugard, had Woensdag de eerste der reeks vliegde- monstraties plaats, die te Ede en te* Soes- terberg in deze maand zullen worden gehou den. En 't was een succesdag, al washet publiek nog niet ovcrlalrijk opgekomen. Te ruim 2 uur steeg eerst ..ïjnmalen op, met zijn Farman-tweedekkcr, spoedig ge volgd door Kuiler, mot zijn eendekker. T Was een schouwspel om niet spoedig te ver geten. Na eenige vluchten over het reusach tig terrein, werd gedaald. Spoedig daarna steeg Wijnmalen op nieuw op, ditmaal met mevr. Koolhoven als passagier. Hij daalde mei een prachtige vol plané. Vóór het restaurant had daarna de huldi ging plaats van den koenen vlieger. In een welsprekende rede herinnerde de heer D. Fockema, hoofdconsul van de A. N. W. B., wat door den heer Wijnmalen alreeds is ver richt om den naam van Nederland op het nieuwe gebied der vliegkunst hoog te houden, tevens de verwachting uitsprekend, dat hij nog vele nieuwe lauweren zou inoogsten. Als blijk van hulde overreikte spr. Wijnma len een keurige zilveren plaque, vervaardigt! doo<- de firma Begeer te Utrecht een mees terstuk van graveerkunst. Op de voorzijde ziet men Wijnmalen zwevend tusschen den Eifelloren te Parijs en hel Paleis van Justitie te Brussel. Boven leest men: Vlucht Parijs Brussel—Parijs 600 K.M. 17 Oct. 1910. Aan den voetAan den stoutmocdigcn Neder- landschen aviateur Wijnmalen aangeboden door den A. N. W. B. Aan de keerzijde is hel wapen van den Bond aangebracht. De rede van den heer Fockema werd met een daverend gejuich begroet. Daarna bracht de heer Fockema in warme bewoordingen hulde aan den heer Verwcy voor den stoot door hem gegeven aan de Nederlandsche Luchtvaart, ook door de in richting van deze Vliegkamp de mooiste van Europa. Weder gejuich en muziek. Daarna steeg Wijnmalen voor de derde maal op en maakte een groote tocht, waarbij hij een hoogte van ongeveer 600 M. bereikte. Het publick was vol geestdrift. Belanghebbenden maken wij attent op de kennisgeving van B. en W. betreffende den herijk van maten en gewichten. Dc heer W. 1'. A. Smit deed heden met goed gevolg het doctoraal examen in de rechtswetenschap aan de Hoogeschool tc Utrecht. Onze oud-stadgenoot de heer C. P. T. Bigot, nog wel bekend om de buitengewone wijze waarop bij de rol van Fritz Heather's „Onkel Brasig" vertolkte, viert heden te Am sterdam zijn 50-jarig jubileum als tooncel- speler. Hij speelt van avond de hoofdrol in „Bad doctoren" van Justus van Maurik bij het ge- zeïschapv na Stoel en Spree. Hel zal hem aan belangstelling zeker niet ontbreken. Concert in Amicitia. We zijn de laatste jaren op bet gebied van kamermuziek langzamerhand wal ver wend geworden; de verschillende kwartet- gezelschappen, die geregeld ons land bezoe ken en waarvan ook enkele hier ter stede eenige malen zijn opgetreden, hebben ons doen hooren welke trap van volmaaktheid op dat gebied bereikt kan worden. Wel wis ten we, dat wc aan het gezelschap, dat gis teren avond hier in Amicitia optrad, derge lijke eischen niet mochten stellen, daar die innige eenheid, die verrukkelijke samen klank der instrumenten,welke b.v. de Bo hemers ons te hooren geven, slechts door jaren van aanhoudende en inspannende stu die kan verkregen worden. Maar aan den anderen kant moet men aan elk gezelschap, dat in dc concertzaal optreedt tot het geven van kamermuziek, eenige minimale eischen kunnen stellen omtrent zuiverheid en klank schoonheid, en nu moet hot ons, helaas! van het hart, dat aan die eischen giateren avond lftnig niet altijd werd voldaan. Vooral was dit het geval in het Kwartet van Schubert, waarmee de avond geopend werd; én de zuiverheid èn de klankschoonheid lieten in dit zoo bekoorlijke werk veel te wenschen over, en vooral in de forto-passages werden onze ooren soms op eene zware proef ge steld. Het daarop volgende Trio van Schu bert voldeed ons beter; in t bijzonder hoor den we hierin met genoegen den hier ter ste de reeds bekenden cellist van der Meer en den-pianist, den heer Joh. Rooth, die zich op zeer verdienstelijke wijze van zijne taak kweet. Na de pauze trad de heer Appelius van Iloboken op als solist met het welbekende Concertino in eddein van Hans Sitt; dit hoogst dankbare, melodieuse werk werd door den nog jeugdigen violist met zeer veel brio ten gehoore gebracht. I)e heer van Ilo boken toonde zich een begaafd, tempera mentvol musicus, dien we met genoegen hoorden; éénc opemrking slechts houde hij ons ten goede; n.l. deze, dat hij trachtc wat minder temperament le leggen in zijn uiter lijke wijze van optreden. Dc avond werd besloten met een Trio van Beethoven, waarin we, naast verscheidene goede momenten, ook weer oogenblikken hadden, waarin de zuiverheid van toon te wenschen overliet. 1-Iet weinig talrijke publick (we misten ver scheidene bekende muziekliefhebbers!) toon de zich nog al dankbaar jegens de uitvoe renden en de heer Iloboken mocht nog een bijzondere hulde ontvangen in den vorm van een krans. Opmerking van de Redactie: We kunnen ons geheel aansluiten bij het oordeel van onzen recensent, doch billijk heidshalve zij hier opgemerkt dat het kwar tet, bij het.eerste nummer, nog zeer onder den invloed was van den schrik, ontstaan door een lievige duizeling welke een der le den kort te voren had getroffen en waardoor zelfs een oogenblik de kans heeft bestaan, da thet concert niet zou kunnen doorgaan. Aan onzen muziekverslaggevcr was dit niet bekend, zoo min als aan liet pu bliek. Men verzoekt ons voorloopig mee te doelen dat Donderdag 17 Nov. a.s. in Amici tia een concert zul worden gegeven door de dames Hcrniine Deun (sopraan) en Joh* Hejj- mann (piano). Zullen deze twee gunstig bekende kunste naressen ook in dc Amersfoort die belang stelling mogen verwachten, welke zij verdie nen? Ilaaroplreden was immer een groot suc ces zoodal misschien de hoop mag worden gekoesterd dat het kunstminnend publiek dien avond naar Amicitia zal gaan. Mej. Heijmann, die tc dezer stede trouwens geen onbekende is, zal ook enkele solo-num mers ten gehoore brengen. Nadere bijzonderheden' zullen weldra per advertentie volgen. Het is maar te hopen dat bet weer mor gen veel beter is, vooral met het oog op de vlieg-demonstratie s op Verwcy en Lugard's terrein bij Soesterberg. Als bet zonnetje ons nog eens eein beetje wil begunstigen, dan zullen zeker tal van belangstellenden uit Amersfoort en omgeving, tusschen 1 en 4 uur van het interessante schouwspel gaan genie ten. Gisteren avond hield heil „Kruisver- bonid" eene vergadering waarin vier nieu we leden werden geïnstalleerd. z Als afgevaardigde naar de Hoof draadsver ga dering, die op den 29en dezer te Zutphen zal worden gehouden, werd gekozen de heer P. Diegies. oorts» werd behandeld de beschrijvings brief van de halfjaarlijksche vergadering der gewestelijke propaganda-commissie „St. Mar- tinus" die a.s. Zondag ten 1 uur alhier zal gehouden worden in hot Patronaatsgebouw aan 't Zand. Tijdens die vergadering zal door den heer A. Kellenaers van Leiden, redacteur van „De Hanzebode" een lezing worden gehouden. De Had-inrichting. In de advertentie-rubriek zullen de le zers een aankondiging vinden, waarin de badinrichting wordt te huur aangeboden. De eigenaar is genegen het gebouw voor alle doeleinden in te richten. Ons dunkt dat een dergelijke maatregel zeer te betreuren is cn dat velen met leed wezen zullen vernemen, dat dc inrichting gevaar loopt te verdwijnen. Zou dit niet te voorkomen zijn in een groo te gemeente als Amersfoort? Door de politie alhier werd een valsche gulden in beslag genomen. Telegrafisch Weerbericht. Nw waarnemingen in den morgen van 10 November 1910. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste stand 772.3 te Corufia, laagste 743.6 te Hernösand. Verwachting tot den avond van 11 Nov.: Zwakke tot matige \V. tot Z.-W. wind, aan vankelijk nog buiig, later half bewolkt, droog weer, weinig verandering in temperatuur. met J F. KIEM-VIS' Verpakte Zaden en Voedera. Op elk pak staat de gebruiksaanwijzing en behandeling. Zangzaad voor Kanarievogels 15 et. Papegaaienvoeder25 Zevenzaad voor WildzangÏO Parkietenvoeder10 n Voeder voor Ind. Vogels10 Zoet Zomcrranpzaad12 Lyster- cn Leouwerikonvoeder, per kilo12 Luster- en Leeuwerikenvoeder, per kilo pakje25 Geparfumeerd gezuiverd Vogelzand 15 J. F. Riem—Vis' lirachtoclitend- voeder voor Hoenders, bevordert het eierleggen. Uitsluitend verpakt in geplombeorde zakken met naam en adres, men lette daarop 2</t 6 25 60 kilo. f 0.45 f O.OO f 4,— f 7.25 Verkrijgbaar bii J. VAN GEN DE KEN, alwaar riyscourant gratis ver krijgbaar ia. J. F. RIEM VIS. Zaadhandel, N. Holstr. 12, Den Haag. Schouwburg Utrecht. N. V. de Nederlandsche Opera en Operette REMBRANDT-THEATER, Amsterdam. Haandag 14 November 1910: Groote Opera in 8 bedrijven en o tafereolen van A. THOMAS. Aanvang half acht ure. l*ryzen der plaatsenBalcon f 8.—, Stalles f 2.50, lo Amph. en le Zijlogo f 2.—, Baignoires, 2e Amph. en Parterre f 1.50, 8o Amph. en 2o Zijloge f 1.—4e Amph. ƒ0.75, Gaanderij f 0.50. Plaatsbespreking: Voor aandeelhouders Vrijdag van 10 tot 12 uur; voor het publiek denzelfden dag (na loting) van 1 tot 3 uur; verder Zaterdag en Maandag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur, Notaris VAN NIEUWENHUIZEN te Maarssen zal op maandag 28 Nov. 1910, 's voorm. 10 ure, te Unse holen in het Rechthuis" aldaar, publiek verkoopen 76 populiere- en 65 wilge- boomen, staande op den Catlenbroekerdijk nabij Mont- foort en Woerden. Breeder bij biljetten. Met 1 Mei of eerder wordt te huur aangeboden de in werking zijnde De eigenaar is genegen het gebouw voor alle doeleinden in te richten. Tuinarchitect, Haarlem j teleph. interc. 2057. Ontwerpen van tnincn, adviezen, tarief op aanvraag. Uitvoering door geheel Nederland. Bij den Uitgever D. BOLLE te Rot terdam verschijnt: of de I.aafste dagen van Jerusalem, 6e druk met O Nieuwe Platen, in 12 afle veringen ad slechts 15 cents, of in eens compleet. Ingenaaid ad f 1.80. In Pracht band ad f 2.25. NAflR/II 13 een meosterstuk van schriftken- x'HUlflI nis en studie, een bron van genot en leering voor Christenen, oud ei» jong. Een verhaal van eenvoud, ons ver plaatsend in gedachten eeuwen terug in de Heilige 8tad tijdens haar ondergang on de dagen die daaraan voorafgingen. In alle Boekwinkels en bij den Uit gever verkrijgbaar. in Duitseh, Engelseh Fransch, Italiaanseh, Spaanseh, Portu- geeseh, Zweedseh, Noorseh en Deenseh, z|jn er in de maand October in de BERLITZ-SCHOOL te Arhem en in haar filialen gegeven worden. Dit getal getuigt voldoende voor de steeds meer en meer toenemende waardeering der BERLITZ-METHODE, en van de uitbreiding onzer Scholen. I gelegen Huis ter Ileide, wegens vertrek te Hoop, groot pl. m. 4 H.A. Het I Huis bevat Hal, 12 Kamers, Badkamer, Sorre van 6 Motor, Keuken, Kelder met I Electrisch Motor voor watervoorziening, Centrale Verwarming, Electrisch licht on i voorzien van allo mogelyko gemakken zoor logoable ingericht, Moestuin, groote I Schuur met Kippenhokkon, mooi aangelegden Tuin, enz. Deze Buitenplaats is gelegen op enkele minuten van Halte Bosch en Duin, I N. C. Spoorweg-Maatschappij, koopsom slechts f 55,000. Inlichtingen bij liet Woningbureau, GEBR. PIJPER Co., Slotlaan 12a, Zeist. I Tel. iio. 202. 1 X C. HUIJSER, - Oudkerkhof 33 - UTRECHT I X DEN HAAG, Noordeinde 29. DEN HAAG Piet Heinstraat 40a. CORSETS en CEINTURES naar maat. - Wasschen en Repareeren van Corsetten. X Ni1 JARRETELLES. BUSTEHOUDERS. JARRETIÈRES. (Commanditaire Yennooten H. OYENS ZONEN, ie Baarn Amersfoort, MUURHUIZEN 15. Telefoon 40. Verschaffen Wissel- en Credietbrieven op Binnen- en Buitenland. Assurantiën. Administratie. MOLLERUSSTRAAT 88. Telefoon 141.

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 3