POSTWAGEN DIENSTEN. SPOOIIWEG-DIEIGE1VCE- en STOOMBOOT EXPED1TIE, Postwagendienst De Snelheid Onderncming van A. yan Nimweger, in vcrband met den Rijnspoorwegop Amsterdam en Arnhem. Van Amersfoort naar Utrecht des morgens op den ecrsten en tweeden Trein naar Amsterdam, dadelijk aldaar in verband met de Diligence naar Vreeswijk, Gorincbem, Breda, Antwerpen 's Gravenhage en Rotterdam, te Vreeswijk op de Boot naar Rotterdam en te Gorincbem op de Boot naar 's Hertogenbosch. Van Utrecht naar Amersfoort, des namiddags eu des avonds na aankomst van de Treinen van Amsterdam. Van Amersfoort naar Veenendaal, des morgens, door Woudenberg, Scherpenzeel en Renswoude, op den l™Trtin naar Arnhem; van Veenendaal, des namiddags en van bet Station na aankomst van den 2en Trein van Arnhem langs denzelfden weg terug. Van Amersfoort naar bet Station Maarsbergendes morgens op den tweeden Trein naar Arnhemen van Maarsbergen onmiddellijk na aankomst van den tweeden Trein van Arnhem, te Maarsbergen dadelijk naar en van Tiel en tusschen gelegene plaatsen. Van Amersfoortvan den eersten en tweeden Trein van Amsterdam en Arnhem, dadelijk door naar Nijkerk, PultenErmelo en Harderwijkvan den derden Trein door naar Nijkerk. De Directie belast zich met bet Inkasseren van GeldenVerrigten van Commissien, Vervoeren van alle Koopmans- of Meubilairc Goedcrenonverschillig wal en waarhe£n. NB. Ook zal er ten hnizc van den Ondernemer en bij den Heer J. C. WOLFF, Directeur dezer dienst te Utrechtten alien tijde gelegenheid beslaanom Heeren Reizigers. die zulks mogten verkiezen, met extra rijtuig te vervoeren naar een vastgesteld Tarief a 1,00 per uur. De vertrekplaatsen zijn: te Amers/oort ten huize van den Ondernemer, in de Slijkstraat; Iluis ter Ileidc bij Forster; te Utrecht bij den Directeur J. C. Wolff, Logement liet vergulde

Adresboeken Amersfoort | 1851 | | pagina 100