IMARKTEN TE AMERSFOORT- 44 In directe correspondentie met MeppelZwolle, Deventer en Zutfen. ORDE OP HET VAUEN. Van 15 Februari tot 15 December varen drie schepen af, terwijl overigens bij open water) 6en schip afvaart. Van Kampen naar Harderwijk en Amersfoort Dinsdag nam. 2. Amersfoort naar Kampen Zaterdag voorm. 9. Kampen over Sneek en Leeuwarden naar Groningen Woens- dag nam. 2. Groningen over Leeuwarden naar Kampen Woensd. nam. 3. NB. Nadere inlichtingen kan men aan de ligplaats van het beurtscbip bekomen. Paardenmarkt 11 Maart, 4 April, 20 Augustus en 17 October. Eundermarktiederen Vrijdag (weekmarkt) en op 4, 11, 18, 25 April, 2, 16 en 23 Mei, 18 October (Ossenmarkt). Schapen- en Varkensmarkten iederen Vrijdag. De Jaarmarkt of Kermis vangt aan op 14 en eindigt 26 October. WEEKMAEKTEN. Maandag. Amsterdam, Eotterdam, Hoorn, Haarlem b., "s Hage, Ede, Uden, Franeker, Kampen, Sneek, Nijkerk, Nijmegen, weekmarkt. Dinsdag. Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmerende, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waal- wijk weekm., Medemblik graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten Vee, Schoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Medemblik, weekmarkt, wanneer ook de stoomboot van daar op Londen vertrekt, Monnikendam, weekm., Enkhui- zen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersten Woens dag in April. Aalsmeer graanm. derde Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Ehenen. Barneveld, Delft, Assen weekm., Gouda b.,

Adresboeken Amersfoort | 1872 | | pagina 48