64 Tertius F. J. Herman, predikant te Baarn. H. J. van Hoorn ouderlingemer.-predik. te Amersfoort. Secundus Uit de classis wijk bij duurstede. Dr Th. J. van Griethuyzen predikant te Tull en 't Waal. Secundus Th. J. Montijn predikant te Doorn Tertius E. A. Remypredikant te Renswoude. Classis AMERSFOORT. en bestaat uit 24 gemeenten en (Is verdeeld in twee ringen 28 predikanten). Classioaal Bestuur. Praeses P. N. van der Stok predikant te Zuilen. Secundus A. A. Looyen predikant te Oud-Loosdrecht Assessor G Jvan Lindonkpredikant te Nieuw-Loosdrecht. Secundus C. van Roggen predikant te Amersfoort. Scriba en Quaestor J. J. Bos, predikant te Soest. Secundus L. H. F. Creutzbergpredikant te Zeist. Gecommitteerden. H. C. Voorhoeve predikant te Amersfoort Setundus M. A. van Regteren Altenapredikant te Nigtevecht. F. J. Herman, predikant te Baarn. Secundus J. Koolpredikant te Eemnes-binnendjjks. L. F. H. Creutzberg, predikant te Zeist. Secundus H. van der Meulenpredikant te Vuursche. P. Methorst Sr.. oud-ouderling te Amersfoort. Secundus J. Zandijk Sr.oud-ouderlingibidem. Mr A. G. Wijers, N. L.oud-ouderling ibidem. Secundus J. A. J. Guldensteden Egelingouderling te Zeist. Mr A. R. van Bel, ouderling te Amersfoort. Secundus J. R. A. Kuytenbrouwerouderling te Zeist. RING TE AMERSFOORT. Ds. Voorhoeve Praetor en Quaestor. Ds. F. J. HermanScriba. Ned. Hervormde Gemeente te Amersfoort. Predikanten. C. van Roggen j D. M. P. Graswinckel H. C. Voorhoeve J. H. van Rossem.

Adresboeken Amersfoort | 1872 | | pagina 68