MARKTEN TE AMERSFOORT. 44 Van Kampen naar Harderwijk en Amersfoort Dinsdag nam. 2. Amersfoort naar Kampen Zaterdag voorm. 9. s> Kampen over Sneek en Leeuwarden naar Groningen Woens- dag nam. 2. Groningen over Leeuwarden naar Kampen Woensd. nam. 3. NB. Nadere inlichtingen kan men aan de ligplaats van liet beurtsckip bekomen. Paardenmarkt15 Maart, 9 April, 20 Aug. en 17 Oct. Itundermarktiederen Vrijdag (weekmarkt) en op 2, 9, 16, 23, 30 April, 7 en 21 Mei, 18 October (Ossenmarkt). Sehapen- en Varkensmarkteniederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op 26 en eindigt 31 Oct. WEEKMARKTEN. Maandag- Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b, 's Hage, Ede, Uden, Franeker, Kampen, Sneek, Njjkerk, Nijmegen, weekmarkt. Dinsdag. Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmerende, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waal- wijk weekm., Medemblik graanm. Woensdag. Amsterdam b., "VVoerden, ook voor alle soorten Vee Schoonhoven b., Wijk bij Duurstede Wageningen Medemblik weekmarktwannaer ook de stoomboot van- daar op Londen vertrektMonnikendam weekm., Enkhui- zen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersten Woens dag in April. Aalsmeer graanm. derde Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen weekm Gouda b., Geldermalsen b. s. v., Naarden boterm., Hoorn ka., Dord recht koornm., Zutfen, Haarlem weekm. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor rundvee sehapen en varkens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer b., Groningen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's Hage, Schiedam, Breda, Eindhoven, Waalwijk weekm., Purmerende ka., behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. Zaterdag. Utrecht b., Delft ka., Harderwijk b., Leiden, Rot terdam, Zutfen, Dordrecht, 's Hertogenbosch, Bergen op Z., Hoorn en Helmond weekmarkt.

Adresboeken Amersfoort | 1874 | | pagina 48