57 Dr. E. D. Pijzel, Onder-directeur, leeraar in de wiskunde en natuurlijke historie. Dr. J. Nieuwenhuyzen ^ruseman, Leeraar in de natuurkunde, kosmographie, mechanica en mechanische technologie. J. C. P. Prikken, Leeraar in de iviskundehandelsweten- schappenwarenkennis, het boekhouden en schoonschrijven. Mr. J. W. Sluiter, Leeraar in staathuishoudkunde, staatsin- richtingen en statistiek. A. M. KollewijnNz., Leeraar in degeschiedenis en aardrijkskunde J. A. Leopold, Leeraar in de nederlandsche en duitsche taal en letterkunde. W. J. Hakkert, Leeraar in de fransche en engelsche taal en letterkunde. W. H. Earn, Leeraar in het rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, Leeraar in het liandteekenen. P. Rauh, Leeraar in de gymnastiek eh het exerceeren. P. W. Ebert, Amanuemis. J. W. Kronenburg, Concierge. BOEGER-AVONDSCHOOL. (Schoolgeld f 2 's jaars.) Dr. H. J. Menalda van Schouwenburg, Directeur, leeraar in de scheikunde. Dr. E. D. Pijzel, Onder-directeur belast met het toezicht), leeraar in de meetkunde. Dr. J. Nieuwenhuyzen Kruseman, Leeraar in de natuur kunde, werkluigkunde en technologie. J. C. P. Prikken Leeraar in dereken- en stelkundehet boekhouden en schoonschrijven. Mr. J. W. Sluiter, Leeraar in staathuishoudkunde en staats- inrichtingen. A. M. Kollewijn Nz., Leeraar in de geschiedenis en aard rijkskunde. J. A. Leopold, Leeraar in de nederlandsche taal. W. H. Kam, Leeraar in het rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, Leeraar in het liandteekenen. P. W. Ebert, Amanuensis. J, W. Kronenburg, Concierge.

Adresboeken Amersfoort | 1874 | | pagina 61