75 Genootschap ,,Bikoer Golim". H. van Gelder, President. I G, van Gelder, Penningm. Ph. Meyers, Dit genootschap voorziet in de vevpleging van behoeftige zieken en verschaft hun de noodige voeding. Dames-Vereeniging. M. de Jong, echtg. E. E. Yisaer, I S. Kaufman, echtg. L. E. Visser, S. Nova, echtg. B. E. Herschel, G. Kalker, echtg. L. A. Schaap. Deze vereeniging voorziet in eenige behoeften van amen. Soeieteit „Talmud Thora". Ter beoefoning van Talmud Joodsclie wetten en gebruiken. L B. Schaap, President. iPenningm. H. Hurwitz, Leeraar. Sub-commissie der Maatsehappij van Weldadigheid. Mr. A. G. Wijers, N. L., Pres. I Mr. S. J. A. v. Walchren, Penn. P. Schuyt, Vice-president. i A. D, Methorst. G. A. van Werkhoven, Seer. [Fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden dienst in de Nederlanden. Districts-commissie te Amersfoort. P. Schuyt, President. W. P. A. v. Werkhoven, Seer. J. Hering, W. A. Croockewit, Jhr. Mr. J. E. Godin de Pesters, J. W. L. baron van Boetze- J. P. Schluiter, laer. Instituut voor doofstommen te Groningen. Ds. D. P. M. Graswinckel, Correspondent en Penningmeester. Instituut voor blinden te Amsterdam. W. van Wisselingh, Correspondent en Penningmeester. Maatsehappij tot bevordering van welstandenz. Ds. D. P. M. Graswinckel, Correspondent en Penningmeester. Maatsehappij ter bevordering van het godsdienst-onder- wijs onder de inlandsehe bevolking in de kolonie Suriname. P. E. van Ittersum, Correspondent.

Adresboeken Amersfoort | 1874 | | pagina 79