MARKTEN TE AMERSFOORT. 44 Van Kampen naar Harderwijk en Amersfoort Dinsdag nam. 2. Amersfoort naar Kampen Zaterdag voorm. 9. D Kampen over Sneek en Leeuwarden naar Groningen Woens- dag nam. 2. Groningen over Leeuwarden naar Kampen Woensd. nam. 3. NB. Nadere inlichtingen kan men aan de ligplaats van het keurtschip bekomen. Paardenmarkt8 Maart, 1 April, 20 Aug. en 16 Oct. Rundermarkt: iederen Vrijdag (weekmarkt) en op 1, 8, '15, 22, 29 April, 13 en 20 Mei, 18 October (Ossenmarkt). Schapen- en Varkensmarkten: iederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op 25 en eindigt 30 Oct. WEEKMAKKTEN. Maandag. Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b. 's Hage, Ede Udeu Franeker, Kampen, Sneek, Nijkerk, Nijmegen, weekmarkt. Dinsdag. Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmerende, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waal- wijk weekm., Medemblik graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten VeeSchoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Medemblik, weekmarkt. wanneer ook de stoomboot van- daar op Londen vertrekt, Monnikendam, weekm., Enkhui- zen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersten Woens dag in April. Aalsmeer graanm. derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen weekm., Gouda b., Geldermalsen b. s. v., Naarden boterm., Hoorn ka., Dord recht koornm., Zutfen, Haarlem weekm. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor rundvee, schapen en varkens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer b., Groningen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's Hage, Schiedam, Breda, Eindhoven, Waalwijk weekm., Purmerende ka., behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. 2aterdag. Utrecht b., Delft ka., Harderwijk b., Leiden, Rot terdam, Zutfen, Dordrecht, 's Hertogentosch, Bergen op Zoom, Hoorn en Helmond weekmarkt

Adresboeken Amersfoort | 1875 | | pagina 48