MARKTEN TE AMERSFOORT. 44 OKDE OP HET VABEN. Van 15 Februari tot 15 December varen twee schepen af, terwiil overigens bj open watereen sehip afvaart. Van Kampen naar Harderwijk en Amersfoort Dinsdag naaj. 2. Amersfoort naar Kampen Zaterdag voorm. 9. Kampen over Sneek en Leeuwarden naar Groningen Woens- dag nam. 2. n Groningen over Leeuwarden naar Kampen Woensd. nam. 3. NB. Nadere inlichtingen kan men aan de ligplaats van het beurtschip bekomen. Paardenmarkt: 27 Maart, 20 April, 21 Aug. en 17 Oct. Rundermarkt: ijderen Vrijdag (weekmarkt), en op 6, 13, 20, 27 April, 4, 11, 18 Mei, 18 October (Ossenmabkt). Scliapen- en ¥nrkensmarktrn! iederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op 23 en eindigt 28 Oct. WEEKMARKTEN. Naandag, Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b., 's Hage, Ede, Uden, Franeker, Kampen, Sneek, Nijkerk Nijmegen, weekmarkt. Dinsdag. Deventerb., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes Purmerende, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waal- wijk, Medemblik graanm. Woensilag. Amsterdam b.Woerden, ook voor alle soorten Vee, Schoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen Medemblik, weekmarkt, wanneer ook de stoomboot van- daar op Londen vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka. Haarlemmermeer b.beginnende den eersten Woensdag in April. Aalsmeer graanm. derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderilag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b. Geldermalsen b. s. v., Naarden boterm., Hoorn ka., Dord recht koornm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor rundvee, schapen en varkens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer b.Groningen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's Hage, Schiedam, Breda, Eindhoven, Waalwijk, Purmerende ka.behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden.

Adresboeken Amersfoort | 1876 | | pagina 48