IBV 33 Door de kamerbewoners wordt naar een gedeelte der huurwaarde van het geheele huis betaald als volgt: voor eene learner zander afzonderl. slaapplaats. of 2 learners. V4 meer dan 2 kamers. Aan hoofdbewoners van huizendie een gedeelte daarvan gedurende minstens dne metemden in het dienstjciar hebben verhunrd aan personen, deswege afzonderlijk aangeslagen wordt de navolgende afschrijving of teruggave verleend: Vs voor 1 kamer zander afzonderl. slaapplaats. '/e 1 met of 2 kamers. '/a meer dan 2 kamers. Geene teruggave of afschrijving wordt gedaan, zoo niet de aanvraag daartoe aan Burg, en Weth. is ingediend: a. Voor het einde des jaars, door den kamerverhuurder; b. Voor of op 1 Dec., ter zake van vertrek uit de gemeente' c. Binnen eene maand na die der opheffmg van het huishouden des overleden belastingschuldige. BELASTING OP DE HONDEN. Voor elken hond f 2, waak- of trekhonden 1. RIJKS-TELEGRAAF. J. J. Jacobs, Directeur. C. A. Spruyt, Telegrajist 2e hi. W. van den Berg, Vaste besteller. H. van den Berg, Hulpbesteller en Bode. Het kantoor is geopend Op alle werkdagenvan 8 u. voorm. tot 9 u. 's avonds. Op Zondagen en daarmee gelijkgestelde feestdagen: Van 89 voorm., van 13 nam. en 7—9 u. 's avonds. a Naar alle telegraaf kantoren in Nederland kost een telegram van niet meer dan 20 woorden: 30 cents; voor iedere 10 woorden daarboven15 cents. Bevat een telegram niet meer dan 10 woorden, zoo kan het op de daarvoor geldende bijzondere voorwaarden (bijv. verbod van geheim schrift, ongeoorloofd gebruik van cijfers,) als Kaart-telegram tegen 20 cents verzonden worden. Zoo- danig telegram moet het opschrift voeren: »Kaart-telegram",

Adresboeken Amersfoort | 1878 | | pagina 25