37 Verzending per Postboden. Naar Stoutenburg 's morgens 9.45, naar Bunschoten 's morg. 9.45 (Zondag alleen 7.45), naar Hoogland's morg. 7.15 en 's nam. 2.45, naar Hoevelaken 's morg. 8.30 en 'sav. 6.30 en naar Maarsbergen 's nam. 1.30. Dagen van expeditie naar Ned. Indien, enz. Voor de Oost-Indische Landpost. (Om de 3 weken.) Uit Nieuwediep: Vrijdag 4'Jan., enz. Over NapelsMaandag, 14 Jan., enz. (Om de 14 dagen.) Over Br'xndisi: Donderdag, 3 Jan., enz. Over Marseille: Donderdag, 10 Jan., enz. Voor de West-Indische Brievenmalen. De 3., 14. en voorlaatste dag van iedere maand. Voor de Vereenigde Staten van Noord-America. Over JEngeland (vrijw. frank.): Zondag, Woensd. en Vr'yd. VERSCHILLENDE OPGAVEN. Omtrent de buitenlandsche correspondentie en de fran- keering naar de zwaarte der brievenlean men inlichtingen bekomen ten postkantore, alwaar ook postwissels verkrijg- baar zijn voor Belgie, Duitschland, Zwitserland. Constan- tinopel, de Vereenigde Staten van Noord-America, Neder- landsch en Britsch Indien, Engeland, Frankryk, Luxem burg en Italie. Drulcwerken kunnen tegen verminderd port gefrankeerd worden, doch mogen geen ander schrift bevatten dan alleen naam, titels en prijzen; drukproeven voor zoover de correctie betreft, daarvan uitgezonderd. Zij moeten, met postzegel? gefrankeerd, in de daartoe bestemde bussen geworpen worden, daar ze anderszins met 10 cents port worden bezwaard. Monsters moeten afzonderlyk worden ingepakt en mogen bet gewicht van 300 grammen (wichtjes) niet overschrij- den. Er mogen geene brieven bijgevoegd worden.

Adresboeken Amersfoort | 1878 | | pagina 29