Barneveld. Ondernemer J. Bakker, Kampstraat bij R. van Loenen, Dinsdag en Vrijdag nana. 4. Ondernemer J. Kleinpaste, Kampstraat bij W. van Gelder, Dinsdag en Vrijdag nam. 4. Ondernemer van Bruggen, Utrechtschestraat bij W. Vastenburg, in de Witte Leeuw, Vrijdag midd. 12. Bode N. de Goede, achter het oude Weeshuis, Maan- dag, Donderdag en Zaterdag 's morgens 5. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal bij G. van den Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 2!/2. Postbode J. van de Groepvoorm. 93/'iZond. 7.45. Deventer. Ondernemer M. Hage, Kampstraat bij de Wed. W. Westerveld; Roskam, Vrijdag avond 6; rijdt Woensdag van Deventer over Amersfoort naar Utrecht. Ede. Bode N. de Goede, achter het oude Weeshuis, Woensdag en Vrijdag, 's morgens 5. Eemnes. Ondernemer J. van Leer, Utr.str. bij W. Vasten burg in de Witte Leeuw, Vrijdag (om de 14 dagen) nam. 2. Uilversum. Ondernemer E. van den HoekKoestraat Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Hoevelaken. Postbode T. H. Buter, dagelijks voorm. 8'/e en 's av. O'/a. Hooqland. Postbode H. van Agterveld, dagelijks voorm. 7'/4 en nam. 23/4. Maarsbergen. Postbode J. Cornelissendagelijks nam. 1.30. Aijkerk. Ondernemer Jacob van der PolKampstraat bij IT. Dekker, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer G. Overbeek, Muurh. Maand. voorm. 8. Ondernemer Jan van der Pol, Kampstraat bij II. Dek ker, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Bode M. Hamelberg, Kampstraat bij Wed. W. Wes terveld, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. 40

Adresboeken Amersfoort | 1878 | | pagina 32