43 Van Kampen naar Harderw'yk en Amersfoort Dinsdag nam. 2. Amersfoort naar Kampen Zaterdag voorm. 9. Kampen over Sneek en Leeuwarden naar Groningen Woensdag nam. '2. Groningen over Leeuwarden naar Kampen Woensdag nam. 3. NB. Nadere inlichtingen kan men aan de ligplaats van het beurtscbip bekomen. MARKTEN TE AMERSFOORT. Paardenmarkt1, 25 April, 20 Aug. en 17 Oct. Rundermarkt: iederen Vrijdag (weekmarkt) en op 4, 11, 18, 25 April, 2, 9, 16, '23 Mei, 18 Oct. Ossenmarkt Sehapen- en Varkensmarkten: iederen Vrijdag. De Kermis varigt aan op 21 en eindigt 26 Oct. WEEKMARKTEN. Maandag. Amsterdam, Rotterdam, HoornHaarlem b. 's Hage, Ede, Eden, Franeker, Kampen, Sneek, Nij- kerk, Nijmegen weekmarkt. Dinsdag. Deventerb., Culemborg, Zeist, GroningenGoes, Purmerende, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waalwijk, Medemblik graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten Vee, Schoonhoven b., Wijk bij DuurstedeWageningen, Medemblik weekmarkt, wanneer ook de stoomboot van- daar op Londen vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersteu Woensdag in April. Aalsmeer graanm. derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b., Geldermalsen b. s. v., Naarden boterm., Hoorn ka. Dordrecht koornm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor rundvee, sehapen en varkens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer b.Gro ningen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle,'s Hage, Schie dam, Breda, Eindhoven, Waalwijk, Purmerende ka. behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden.

Adresboeken Amersfoort | 1878 | | pagina 35