33 i/4 voor eene tamer zonder afzondetl. slaapplaats. 7S of 2 kamers. '/2 meer dan 2 kamers, Aan hoofdbewoners van huizen, die een gedeelte daarvan gedurende minstens drie maanden in het dienstjaar hebben verhuurd aan personen, deswege afzonderlijk aangeslagen wordt de navolgende afschrijving of teruggave verleend >/s voor 1 kamer zonder afzonderl. slaapplaats. V6 1 met of 2 kamers. 74 meer dan 2 kamers. Geer.e teruggave of afschrijving wordt gedaanzoo niet de aanvraag daartoe aan Burg, en Weth. is ingediend a. Voor het einde des jaars, door den kamerverhuurder; b. Vdor of op 1 Dee., ter zake van vertrek nit de gemeente; c. Binnen eene maand na die der opheffing van het huishouden des overleden belastingschuldige. BELASTING OP DE HONDEN. Voor elken hond 2waak- of trekhonden 1. RIJKS-TELEGRAAF. J. J. Jacobs, Directevr. W. v. d. Berg, Vaste besteller C. A. Spruyt, Telegrafist \e kl. H. v. d.Berg, Hulpbest. en bode. Het kantoor is geopend Op alle werkdagen: van 8 u. voorm. tot 9 u. 's avonds. Op Zondagen en daarmee gelijkgestelde feestdagen Van 89 voorm., van 13 nam. en 79 u, 's avonds. Voor de overbrenging van een telegram tusschen twee kantoren in Nederland wordt gerekend een vast bedrag van 15 centsmet 1 cent daarboven voor ieder woord dat het telegram bevat. Telegram-zegelsaan het kantoor verkrijgbaarworden aan den linkerbovenhoek van het bericht vastgehecht. Kwitantiezoo de afzender van een bericht haar verlangt, wordt ten kantore gegeven tegen betaling van 5 cents. Open bestelling van een telegram geschiedt op verlangen aan 't hoofd van het telegram aangeduid door de letters R. 0.als een woord in de prijsberekening te begrijpen.

Adresboeken Amersfoort | 1882 | | pagina 37