•-v n mssw® Dees (fitma K. de Rooy en Co.), Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernenter G. van Beek, als boven. Hcnswo'ide. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij M. -H. 1. Vermolen en bij J. van Apeidoorn, Maandag, woensdag en Vrijdag nam. 3. Sclierpenzeel. Ondernemer A. Schimmel, buiten de Slijk- poort, in den Arend bij J. van der Wilde, Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij M. H. T. vermolen en bij J. van Apeidoorn, Maandag, Woensdao- en Vrijdag nam. 3, Soest. Ondernemer A. van Herwaarden, Utrechtschestraat by Wed. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondermeester Wed. G. Oasterbeek, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zater- dag nam. 2. Soestdijk. Bode J. Vahstal, Hellingstr., dagel. voorm. 10. steutenburg. Postbode J. Hemmers, dagel. voorm. 93/4. Utrecht. Ondernemer G. van den Biezenbos, Bloemendal, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer B. de Bruin, Appelmarkt, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 u. voorm. Ondernemer A. van Hattum, op den Hof bij T. Ver- haar, in de zomermaanden, Vrijdag nam. ll/a. Woudenberg. Ondernemer- A. Esser en Onderneemster Wed. Meerbeek. Varkensmarkt bij J. van Apeidoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer J. Harskamp, Langestraat bij G. J. van der Zoo de Jong, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2V2. zeist. Bode B. van Kempen, op den Hof bij E. de Froe, Maandag, Woensdag en Vrijdag 's av. 10.

Adresboeken Amersfoort | 1882 | | pagina 45