33 RIJKS TELEGRAAF. 1li voor eene kamer zander afzonderl. slaapplaats. V3 met of 2 kamers. Va meer dan 2 kamers. Aan hoofdbewoners van huizen, die een gedeelte daarvan gedurende minstens drie maanden in het dienstjaar hebben verhuurd aari personen, deswege afzonderlijk aangeslagei, wordt de navolgende afschr'ijving of teruggave verleeud: Vs voor 1 kamer zander afzonderl. slaapplaats. V6 1 met of 2 kamers. 1ji meer dan 2 kamers. Geene teruggave of afschrijving wordt gedaan, zoo niet de aanvraag daartoe aan Burg, en Weth. is ingediend: a. Voor het einde des jaars, door den kamerverhuurder; b. of op 1 Dec., ter zake van vertrek uit de gemeente a. Binnen eene maand na die dec opheffing van het huishouden des overleden belastingschuldige. BELASTING OP DE HONDEN. Voor elken hond f 2; waak- of trekhonden 1. J. .1. Jacobs, Direcleur. C. A. Spruyt, Telegrafist le kl. W. v. d. Berg, Vaste besteller. J. Kiaan, 1 e Hulpbesttller. R.\'.d.Berg,2eHulpbest.enbode. Het kantoor is geopend Op alle werkdagen: van 8 u. voorm. tot 9 u. 'savonds. Op Zondagen en daarmee gelijkgestelde feestdagen: Van 8—9 voorm., van 13 nam. en 79 u. 'savonds. Voor overbrenging van een telegram tusschen 2 kantoren in Nederland wordt gerekend een vast bedrag van 15 cents, met 1 cent daarboven voor ieder woord dat het telegram bevat. Telegram-zegdsaan het kantoor verkrijgbaar, worden aan den linkerbovenhoek van het bericht vastgehecht. Kwitantie, zoo de afzender van een bericht haar verlangt, wordt ten kantore gegeven tegen betaling van 5 cents. Open bestelling van een telegram geschiedt op verlangen, aan 't hoofd van het telegram aangeduid door de letters R. O., als een woord in de prtjsberekening te begrijpen. 3

Adresboeken Amersfoort | 1883 | | pagina 37