4 ment voor 10 kaartjes 1.50. Bij vooruitbestelling worden zij, die buiten den rijweg van den omnibus wonen, tegen 25 cents per persoon afgehaald of huiswaarts vervoerd.° VRACFITWAGENS en BODEN van AMERSFOORT naar: Amerongen en Leersum. Bode T. van Daal Jr., Hellino-- straat, Dmsdag en Vrijdag, 's morgens 3. Baarn. Bode H. Beurmanjer, Krommestraat bij L. Rooke, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 4- Ondernemer W. Bosveld, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Barneveld. Ondernemer C. Reemst, Kampstraat bij R. van Loenen, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer R Griffio™, Kampstraat bij W. van Gelder, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Vrijdag middag 12. Bode N. de Goede, St. Jorisstraat, Maandag, Donder- dag en Zaterdag 's morgens 5. Bunsclioten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal bij G. van den Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Postbode J. van de Groep, 's voormiddags 93/,Zon- dag 73/,. Ede. Bode N. de Goede, St. Jorisstraat, Woensdag en Vrijdag 's morgens 5. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Vrijdag nam. 2. Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Hoevelaken. Postbode T. H. Buter, dagelijks voorm. 93/ en 's avonds 6'/2- Hoogland., Postbode A, van Esveld, dagelijks voorm. 7'/, en nam. 23/_,. Maarsbergen. Postbode M. Cornelissen, dagelijks nam. l'/4. Nijkcrk. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Maan dag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij H. Dek- ker, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Ondernemer A. Boon, Kampstraat bij H. Dekker, Dins-

Adresboeken Amersfoort | 1883 | | pagina 44