41 dag en Vrijdag nam. 6, en Donderdag (ook naar Zeist van hier voorm. 8). Bode H. Hammelberg, Kampstraat bij de Wed. W. Westerveld, en Langestraat by L. J. Luycx, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Patten. Ondernemer J. Klok, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beak, als boven. Kenswonde. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer A. Schimmel, buiten de Slijk- poort, in den Arend bij J. van der "Wilde, Vrijdag nam. 2. Ondernemer A, Esser, Varkensmarkt bij J. van Apel doorn. Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer A. van Herwaarden, Utreehtschestraat bij Wed. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Onderneemster Wed. G. Oosterbeek, Utreehtschestraat bij Wed. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zater dag nam. 2- Soestdijk. Bode T. Vahstal, Hellingstr., dagel. voorm. 10. Stoutenburg. Postbode J. Hemmers, dagel. voorm. 93/4. Utrecht Ondernemer G. van den Biezenbos, Bloemendal, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer B. de Bruin, Appelmarkt, Dinsdag en Donderdag 0, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer A. van Hattum, op den Hof bij T. Ver- haar, in de zomermaanden, Vrijdag nam. '2. Woudenberg. Ondernemer A. Esser en Onderneemster Wed. Meerbeek, Varkensmarkt bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer J. Harskamp, Langestr. bij G. J. van den Zoo de Jong, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2'/2. Zeist. Bode B. van Kempen, op den Hot bij Wed. E. de Froe, Maandag, Woensdag en Vrijdag 's avonds 10.

Adresboeken Amersfoort | 1883 | | pagina 45