56 GYMNASIUM. (Subsidie van het Rijk minstens4500 en van het Seminar ie 2000); bijdrage voor het genot van onderwijs/60's jaars. College van Curatoren. Mr. F. H. van Persijn, Pres. Mr. A. Stheernan, F/°t S' 1^ars'en> Ds. D. P. M. Graswinckel. Mr. J. G. A. v.Zijst, Secr.-penn. Dr. D. Burger, Rectorleeraar in de grieksche taal, letter- kunde en geschiedenis. Di. J. Sand berg, Conrectorleeraar in de Latijnsche taal en letterkunde. Dr. K. H. J. Koker, Leeraar in de Grieksche en Latijnsche taal en letterkundeen oude aardrijkskunde H. J. Reynders, Leeraar in de Latijnsche taal en in ge schiedenis. L. H. Tobbe, Leeraar in wis- en aardrijkskunde. n' Doyer Jr., Leeraar in natuurlijke historie. G. C. Hoogewerff, Leeraar in de Nederlandsche taal. J. H. van Mill Cz., Leeraar in de.Fransche taal. W. N. Coenen, Leeraar in de Hoogduitsche taal. G. J. Yoortman, Leeraar in de Engelsche taal. Dr. J. Gampert, Leeraar in natuurkunde. G. J. Buys, Leeraar in wiskunde. H. van Sitter, Concierge. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Lnspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. Dr. M. Salverda, hoogleeraarte 's Gravenhage. Plaatselijke commissie van toezicht. J. G. Rolandus Hagedoorn, Mr. .1. Heyligers, Secr.-penn. President. H. W. A. van den Wall Bake, Dr. A. H. C. van Driel, Jhr. A. D. J. Calkoen. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cnrsus. (Rrjks-subsidie f 8000; schoolgeld 50, enkele lessen van 5 tot f 12,50 's jaars.) Dr. J. Campert, Directeurleeraar in natuurkunde en kosmographie.

Adresboeken Amersfoort | 1883 | | pagina 60