55 GYMNASIUM. (Subsidie van het Rijk f 4500 en van het Serninarie 2000) bijdrage voor het genot van onderwijs f 60 'sjaars. College van Curatoren. Ds. D. P. M. Graswinckel, Dr. N. Meursinge, Seer. Mr. J. Cock BlomhofF, Pres. Mr. J. G. A. van Z'yst, Mr. A. Stheetnan, Dr. D. Burger, Rector, leeraur in de grieksche taal en letter- kunde. Dr. J. Sandberg, Conrcctor, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude aardrijkskunde. Dr. K. 11. J Koker, Leeraar iu de Grieksche en Latijnsche taal en letterkunde en in Grieksche geschiedenis. Dr. H. J. Reynders, Leeraar in de Latijnsche taal en Ro- meinsclie geschiedenis. G. F. G. de Bruyn, Leeraar in wiskunde. Dr. H. F. Jonkman, Leeraar in natuurlijke historie. G. C. Hoogewerff, Leeraar in de Nederlandsche taal. J. H. van Mdl Cz., Leeraar in de Fransche taal. W. N. Coenen, Leeraar in de Hoogduitsche taal. C. J. Voortman, Leeraar in de Engelsche taal. A. M. Kollewtjo Nz., Leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. Dr. J. Campert, Leeraar in natuur- en scheikunde. Dr. J. W. Doyer Jr., Leeraar in scheikunde. G. J. Buys, Leeraar in wiskunde. H. van Sitter, Concierge. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de proviriciSn Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. Dr. M. Salverda, hoogleeraar, te s Graven hage. Plaatselijke commissie van toezicht. J. C. Rolaudus Hagedoorn, President. Mr. J. Heyligers, Secr.-penn. H. VV. A. van den Wall Bake, Dr. A. H. C. van Driel, I Jhr. A. D. J. Calkoen. licineentelijko hoogere burgersehool met vijfjarigen cursus. (Rijks-subsidie 8000; schoolgeld 50, enkele lessen van 5 tot 12.50 'sjaars.) Dr. J. Campert, Directeur, leeraar in natuurkunde.

Adresboeken Amersfoort | 1884 | | pagina 59