33 gedurende minstens drie mctanden in lict dienstjaar hebben verhuurd aan personen, deswege afzonderlijk aangeslagen, wordt de navolgende afschrijving of teruggave verleend voor 1 kamer zonder afzonderl. slaapplaats. 1 met k of 2 kamers. Yi meer dan 2 kamers. Geene teruggave of afschrijving wordt gedaan, zoo met de aanvraag daartoe aan Burg, en "Weth. is ingediend a. voor bet einde des jaars, door den kamerverhuurder; b. of op 1 Dec., ter zake van vertrek uit de gemeente; c. binnen eene maand na die der opheffing van het huishouden des overleden belastingschuldige. BET.ASTING OP DE HONDEN. Voor elken bond 3; waak- of trekhonden 1.50. RIJKS-TELEGRAAF. J. J. Jacobs, Directeur. W. v. d. Berg. Vaste besteller. C. A. Spruyt, TelegrafAekl. J. Kraan, le Ihdpbesteller. J. H .v .dBerg, '2 Ilulpb. enbode. Het kantoor is geopend: Op alle werkdagen van 8 u. voorm. tot 9 u. 's avonds. Op Zondagen en daarmee gelijkgestelde feestdagen: van 89 voorm., van 13 nam. en 79 u. s avonds. Voor overbrenging van een telegram tusschen 2 kantoren in Nederland wordtgerekend een vast bedrag van 15 cents, met 1 cent daarenboven voor ieder woord dat het telegram bevat. Telegram-zegelsaan het kantoor verki ijgbaar, woiden aan den linkerbovenhoek van het berieht vastgehecrit. Telegrafische postwissels mogen niet f 500 tebovengaan. Kwitantie, zoo de afzender van een berieht haar verlangl, wordt ten kantoie gegeven tegen betaling van 5 cents. Open bestellhig van een telegram geschiedt op verlangen, aan 't hoofd van het telegram aangeduid door de letters R. 0., als een woord in de prijsberekening te begrijpen. Ook voor plaatsen, waar geen telegraafkantoor is ge- 3

Adresboeken Amersfoort | 1885 | | pagina 37