41 Ililversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Hoevelakcn. Poslbede T. H. Buter, dagelijks voorm. 10 en 's avonds 6'/i. Hooglaml. Postbode A. van Esveld, dagelijks voorm. 7'/i. en nam. 2%. IiCusdeu. Postbode, dagelijks voorm. 6en nam IVi. Klaarsbergen. Postbode, dagelijks voorm. 6Va en nam. 1%. Nijkerk. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij E. J. Hooyer, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Ondernemer A. Boon, Kampstraat bij E. J. Hooyer, Dins dag en Viijdag nam. 6, en Donderdag (ook naar Zeist van bier voorm. 8). Bode H. Hammelburg, Kampstraat bij de Wed. W. Westerveld, en Langestraat bij L. J. Luycx, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Putten. Ondernemer J. Klok, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beek, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Kcuswoudc. Ondernemer A. Esser, Yarkensmarkt bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Schcrpcnzecl. Ondernemer A. Scbimmel, buiten de Slijk- poort, in den Arend bij J. van der Wilde, Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser, Varkensmaikt bij J. van Apel doorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Socst. Ondernemer A. van Herwaarden, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Onderneemstcr Wed. G. Oosterbeek, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zater dag nam. 2. Soestdijk. Bode T. Vahstal, St. Jorisstr. dagel. voorm. 10. Stoatcaburg. Postbode J. Hemmers, dagel. voorm. 10. Utrecht. Ondernemer G. van den Biezenbos, Bloemendal, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm.

Adresboeken Amersfoort | 1885 | | pagina 45