56 MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provineien Noorrl-Brabant, Zeeland, IJrhburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. Dr. M. Salverda, hoogleeraar, te 's Gravenhage. Plaatselijke commissie van toezicht. J. 0. Rolandus Hagedoorn, H. W. A. van den Wall Bake, President. Jbr. A. D. J. Calkoen van Dr. A. H. C. van Driel, Limrnen. Mi'. J. Heyligers, Secr.-joenn. Gemeentelijke hoogere burgersekool met vijfjarigen cursus. (Rijks-subsidie f 8000; schoolgeld f 50, enkele lessen van f 5 tot 12.50 'sjaars.) Dr. J. Campert, Directeur, leeraar in natuurkunde. Dr. J. W Doyer Jr., Leeraar in -scheikunde. Dr. H. F. Jonkman, Leeraar in natuurlijke Mslorie. G. J. Buys, Leeraar in wisliunde, mechanica en kosrnografie. J. C. F. Prikken, Leeraar inwiskunde, handels- en staats- wetenschappen en schoonschrijven. F. Wesseling, Leeraar in geschiedenis en aardrijksk. G. C. HoogewerlT, L eeraar in de Nederl. taal en lettcrk. J. H. van Mill Cz., Leeraar in de Fransche taal en letterk. C. J. Voortman, Leeraar in de Engelsche taal en letterk. W. N. Coenen, Leeraar in de Hoogduitsche taal en letterk. W. H. Kam, Leeraar in rechllijnig teekenen. R. CruylT, Leeraar in handteekenen. F. Rauh, Leeraar in ggmnastielt en exerceeren. F. W. Ebert, Concierge-amanuensis. BURGER AVONDSCHOOL. (Schoolgeld voor de betalende afdeeling, f 2 s'jaais.) Dr. Campert, Directeur. Dr. J. W. Doyer Jr., L eeraar in natuurschei-, werktuig- reken- en stelkunde. G. J. Buys, Leeraar in meetkunde. F. Wesseling, Leeraar in geschiedenis en aardrijksk. G. C. Hoogewerll, Leeraar in de Nederlandsche taal en schoonschrijven.

Adresboeken Amersfoort | 1885 | | pagina 60