57 J. C. F. Prikken, Leeraarin staats- enhandelswetenscliappen. W. H. Kam, Leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, Leeraar in handteekenen. F. W. Ebert, Concierge-amanuensis. LAGER ONDERWIJS. (Rijks-subsiclie p. m. /8450). Inspecteur voor de provincien Noord- en Zuid-Holland, Zeeland en Utrecht, A. Moens, te 's Gravenhage. Disti icts-ScJioolopziencr A. J. Nijland, te Utrecht. Arrondissemenls-Schoolopziener. Mr. F. A, R. A. baron van lttersam, te Utrecht. PlaatseUjke commissie van toezicht. M. L. Celosse, Weill., Pres. I Mr. A. A. de Vries, A. J. Bos, Dr. J. Campert, fd. Seer. J. P. G. Kok, Afdeeling van het Ned. Ouderwijzersgenootschap. E. de Jong (Breukelen), Pres. J. Verwey, Penningm. N. van Veen, Vice-pres. H. Versloot, Sccr. Onderwijzers-gezelschap. Mr. F. A. R. A. baron van J. Vervvey, Secretaris. lttersum, Eere-yoorz. H. W. de Ueus, Biblioth. H. Versloot, President. J. van der Horst, Penn. Vice-pres. Rtjks-Normaalschool. H. VV. de Ileus, Directeur, leeraar in de Nederlandsche taallezen en schoonsclirijven. J. Radersma, Leeraar in geschicdenis, algebra en natuurk. II. Versloot, Leeraar in aardrijkskunde. N. van Veen, Leeraar in reken- en meetkunde en vormleer. Dr. J. W. Doyer Jr., Leeraar in natuurlijke historic. F. J. Schweinsberg, Leeraar in zavg. J. van der Horst, Leeraar in paedagogie. R. Cruyff, Leeraar in handteekenen. F. Rauh, Leeraar in gymnastiek. J. II. van Mill Cz., Leeraar in de Fransche taal. J. H. Hendriks, Leerares in nultige handwerken.

Adresboeken Amersfoort | 1885 | | pagina 61