41 Hilversnm. Ondernemer E. vail den Iloek, Koestraat. Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Moevelaken. Postbode T. H. Buter, dagelijks voorm. 10 en op werkdagen 's avonds 63/4. Hoogland. Postbode A. van Esveld, dagelijks voorm. 7% en op werkdagen nam. 3. Heustlen. Postbode, dagel. voorm. 6/-2, nam. 1V2 en 2%. Mitarsbergeii. Postbode, dagel. voorm. 6'/2 en nam. 2%. Nijkerk. Ondernemer G. Overbeek, Mnurhuizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij E. J. Hooyer, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Ondernemer A. Boon, Kampstraat bij E. J. Hooyer, Dins dag en Yrijdag nam. 6, en Donderdag (ook naar Zeist van hier voorm. 8. Bode H. Hammelburg, Kampstraat bij de Wed. W. Wes- terveld, en Langestraat bij L. J. Luycx, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Patten. Ondernemer J. Klok, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1 Ondernemer G. van Beek, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Benswondc. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer A. Sckimmel, bniten de Slijk- poort, in „deu Arend" bij J. van der Wilde, Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij J. van Apeldoorn Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer A. van Herwaarden, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Onderneemster Wed. G. Oosterbeek, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Koestdijk. Bode T. Vahstal, St.-Jorisstraat, dagel. voorm. 10. Stoiiteubcu'g. Postbode J. Heinmers, dagel. voorm. 10. IJtreclit. Ondernemer G. van den Biezenbos, Bloemendal, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm.

Adresboeken Amersfoort | 1886 | | pagina 45