42 Ondernemer B. cle Bruin, Appelmarkt, Dinsdag en Don- derdag 6, Zaterdag voorm. 5. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Dinsdag en Don- derdag 6, Zaterdag voorm. 5. Woudenberg. Ondernemer A. Esser en Onderneemster Wed. Meerbeek, Varkensmarkt, bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer H. Helmers, Langestraat, bij G. J. van der Zoo de Jong, Maandag en Vrijdag nam. 2V2. Zeist. Bode B. van Kempen, op den Hof, bij Wed. E. de Eroe, Maandag, Woensdag en Vrijdag 's avonds 10. STOOMBOOTDIENST. AmersfoortSoestBaamAmsterdam. D. Houtzaager P. van Veen, Ondernemers. Van Amersfoort: Maandagocbteud 4 en Woensdagmiddag 12. Amsterdam Maandag en Donderdag ('s avonds). MABKTEN TE AMEKSEOOBT. Paardenmarkt5 en 29 April, 20 Aug. en 16 Oct. Bundermarkt: iederen Vrijdag (weekmarkt) en op 1, 8, 15, 22 en 29 April, 6, 13, 20 Mei en 18 Oct. Ossenmarkt Sekapen- on Varkensmarkteniederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op den 18. en eindigt 23. Oct. WEEKMABKTEN. Maandag. Amsterdam, Eotterdam, Hoorn, Haarlem b, 's-Hage, Ede, Eraneker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekm., Nijkerk op de Veluwe weekm ook voor rundvee. Dinsdag. Deventer b., Culenborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmerende, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindboven, Waal- wijk, Medenblik graanm. Woensdag. Amsterdam b, Woerden, ook voor alle soorten Vee, Scboonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Me- demblik weekm., wanneer ook de stoomboot vandaar op Lon- den vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmermeeer b., beginnende den eersten Woensdag in April. Aalsmeer graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Beenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b.,

Adresboeken Amersfoort | 1886 | | pagina 46