MIDDELBAAR ONDEEWUS. Inspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. Dr. M. Salverda, hoogleeraarte 's Gravenhage. Plaatselijke eommissie van toezicht. J. C. Eolandus Hagedoorn, Mr. J. Heyligers, Secr.-penn. President. H. W. A. 'van den Wall Bake, Dr. A. H. C. van Driel, j M. L. Celosse. Gemeentelijke hoogere burgersqhool met vijfjarigen eursus. (Rijks-subsidie 8000 schoolgeld 50, enkele lessen van/5 tot/12.50 's jaars.) Dr. J. Campert, Directeur, leeraar in natuurkunde. Dr. J. W. Doyer Jz., Leeraar in scheikunde. Dr. H. E. Jonkman, Leeraar in natuurlijke historic. G. J. Buys, Leeraar in wiskunde, mechanica en kosmografie. J. C. F. Prikken, Leeraar in wiskunde, handels- en staais- wetenschappen en schoonschrijven. E. Wesseling, Leeraar in geschiedenis en aardrijksk. G. C. Hoogewerff, Leeraar in de Nederl. taal en letterk. J. H. van Mill Cz., Leeraar in de Fransche taal en letterk. C. J. Yoortman, Leeraar in de Engelsclie taal en letterk. W. N. Coenen, Leeraar in de Hoogduitsche taal en letterk. W. H. Kam, Leeraar in rechtlijnig teekenen. E. Cruyff, Leeraar in handteekenen. F. Eauli, Leeraar in gymnastiek en exerceeren. E. W. Ebert, Concierge-amanuensis. BUEGEE AVONDSCHOOL. (Schoolgeld voor de betalende afdeeling 2 's jaars.) Dr. J. Campert, Directeur. Dr. J. W. Doyer Jz., Leeraar in natuur-, schei-, werktuig-, reken- en stelkunde. G. J. Buys, Leeraar in meslkunde. E. Wesseling, Leeraar in geschiedenis en aardrijksk. G. C. Hoogewerff, Leeraar in de Nederlandsche taal en schoonschrijven. ZliSSiiMfiSS

Adresboeken Amersfoort | 1886 | | pagina 60