RIJKS-TELEGRAAF. 34 gedurende minstens drie maanden in het dienstjaar hebben ver- huurd aan personen, deswege afzonderlijk aangeslagen, wordt de navolgende afsobrijving of teruggave verleend: '/a voor 1 kamer zonder afzonderlijke slaapplaats. 1 )i met of 2 kamers. meer dan 2 kamers. Geene teruggave of afscbrijviug wordt gedaan, zoo niel de aanvraag daartoe aan Burg, en Weth. is ingediend a. voor het einde des jaars, door den kamerverhuurder b. voor of op 1 Dec., ter zake van vertrek uit de gemeente c. binnen eene maand na die der opheffing van het huis- houden des overleden belastingschuldige. BELASTING OP DE HONDEN. Voor elken hond f 3,waak- of trekhonden ,50. J. J. Jacobs, Directeur. j J. Kraan, le Hulpbesteller. C. A. Spruyt, Telegraf. le M. i J. H. v. d. Berg, 2zHulpb.enbode. J. Blom, Vaste besteller. P. Kooreman, 2e bode. Het kantoor is geopend Op alle werkdagen van 8 u. roorm. tot 9 u. 's avonds. Op Zondagen en daarmec gelijkgestelde feestdagen van 89 voorm., 13 nam. en 7 9 u. 's avonds. Voor overbrenging van een telegram tusschen 2 kantoren in Nederland wordt gerekend 25 cents voor de eerste 10 woorden en 3 cents voor elk tweetal woorden daarboven. Telegram-zegels, aan het kantoor verkrijgbaar, worden aan den linkerbovenhoek van het bericht vastgehecht. Telegrafische postwissels mogen niet f 500 te bovengaan. Kteitantie, zoo do afzender van een bericht haar verlangt, wordt ten kantore gegeven tegen betaling van 5 cents. Open bestelling (zonder omslag) van een telegram geschiedt op verlangen, aan 't hoofd van het telegram aangednid door de letters R. O., als een woord in de prijsberekeniug te begrijpen. Ook voor plaatsen, waar geen telegraafkantoor is gevestigd,

Adresboeken Amersfoort | 1887 | | pagina 38