H 41 OMNIBUSDIENST van Gebrs. SCHIMMEL. Yertrek van en naar het hotel, op alle treinen. Bij vooruitbestelling wordt eenieder tegen betuling van 20 cents afgehaald en huiswaarts vervoerd. VRACHTWAGENS en BO DEN van AMERSFOORT naar: Aineroiigen en Leersum. Bode T. van Daal Jr., Hel- lingstraat, Dinsdag en Yrijdag, 's morgens 3. Baaru. Ondernemer W. Bosveld, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Maandag nam. 6 en Yrijdag nam. 3. ISaincvcldOndernemer C. Reemst, Kampstraat bij R. van Loenen, Dinsdag en Yrijdag nam 2. Ondernemer B. van Eem, Kampstraat bij W. van Gelder, Dinsdag en Yrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Yrijdag middag 12. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Maandag, Donderdag en Zaterdag 's morgens 5. Bunst'lioten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemen- dal bij G. van den Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Postbode J. van de Groep, 's voormiddags 9 V4, Zondag 73/«. Edc, Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Woensdag en Yrijdag 's morgens 5. Kennies. Ondernemer G. van Leer, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Yrijdag nam. 2. Ililvcrsmn. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Bocvelaltcii. Postbode T. H. Buter, dagelijks voorm. 10 en op werkdagen 's avonds 7.15. Huoglaud. Postbode A. van Esveld, dagelijks voorm. VU en op werkdagen nam. 3 Koitsdcii. Postbode, dagel. voorm. 6'/a, nam 1% en 2%. Maarsbergen. Postbode, dagel. voorm. 6'/s en nam. 2%. Nljkerk. Ondernemer G. Ovevbeek, Mmirhiiizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij E. J. Hooyer, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Ondernemer A. Boon, Kampstraat bij E. J. Hooyer, Dins-

Adresboeken Amersfoort | 1887 | | pagina 45