42 dag en Vrijdag 11am. 6, en Donderdag (ook naar Zeist van hier voorm. 8. Ondernemer H. Hammelburg, Kainpstraat bij de Wed. W. Westerveld, en Langestraat bij L. J. Luycx, dagelijks (be- halve Zaterdag) nam. 3. Putten. Ondernemer J. Klok, op deu Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en "Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beelc, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1, Benswoude. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpeuzeel. Ondernemer A. Schimmel, buiten de Slijk- poort, in ,,de Arend" bij J. van der Wilde, Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer A. van Herwaarden, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Onderueemster Wed. G. Oosterbeek, Utrechtschestraat bij Wed. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Soestclijk. Bode T. Vahstal, St.-Jorisstraat, dagel. voorm. 10. Stoutentiurg. Postbode J. Hemmers, dagel. voorm. 10. IJtreclit. Ondernemer G. van den Biezenbos, Bloemenda!, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Dinsdag en Don derdag 6, Zaterdag voorm. 5. Woudenberg. Ondernemer A. Esser en Onderueemster Wed. Meerbeek, Varkensmarkt, bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer H. Heliners, Langestraat, bij G. J. van der Zoo de Jong, Maandag en Vrijdag nam. 2'A. Zeist. Bode B. van Kempen, op den Hof, bij Wed. E. de Froe, Maandag. Woensdag en Vrijdag 's avonds 10. STOOMBOOTD1ENST. AmersfoortSoestBaarnAmsterdam. D. Houtzaager P. van Veen, Ondernerners. Van Amersfoort: Maandagochtend 4 en Woensdagmiddag 12. Amsterdam Maandag en Donderdag ('s avonds).

Adresboeken Amersfoort | 1887 | | pagina 46