57 Plaatselijke commissie van toezicht. J. C. Rolandus Hagedoorn, Mr. J. Heyligers, Sccf.-penn. President. H. W. A. van den Wall Bake, Dr. A. H. C. van Driel, M. L. Celosse. G-emeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijks-subsidie 8000; sclioolgeld 50, enkele lessen van /5 tot 12,50 'sjaars.) Dr. H. F. Jonkman, Directeur, leeraar in natuurlijke historie. Dr. J. W. Doyer Jz., Leeraar in scheikunde. Leeraar in natuurkunde. G. J. Buys, Leeraar in wiskunde, meclianica en kosmografie. J. C. F. Prikkeu, Leeraar in wiskunde, liandels- en staats- wetenschappen en sclioonschrijven. F. Wesseling, Leeraar in gesclnedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, Leeraar in de. Nederl. taal en letterk. J. H. van Mill Cz., Leeraar in de Fransclie taal en letterk. C. J. Yoortman, Leeraar in de Engelsclie taal en letterk. W. N. Coenen, Leeraar in de Iloogduitsclie taal en letterk. W. II. Kam, Leeraar in reclitlijnig teekenen. - R. Cruyff, Leeraar in handteekenen. F. Rau'h, Leeraar in jgymnastiek en excrcecren. F. W. Ebert, Concierge-amanuensis. BURGER AVONDSCHOOL. (Sckoolgeld voor de betalende afdeeling 3 s jaars.) Dr. H. F. Jonkman, Directeur, leeraar in natuur-, schei- en icerktuigkunde. Dr. J. W. Doyer Jz., Leeraar in meetkunde. Leeraar in reken- en stelkunde. F. Wesseling, Leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, Leeraar in de Nederlandsche taal en sclioonschrijven. J. C. F. Prikkeu, Leeraar in stoats- en handelswetenschappen. W. H. Kam, Leeraar in reclitlijnig teekenen R. Cruyff, Leeraar in handteekenen. F. W. Ebert, Concierge-amanuensis.

Adresboeken Amersfoort | 1887 | | pagina 61