43 Ililverstim. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Hoevelaken. Postbode T. H. Buter, dagelijks yoorn). 9,50 en op werkdagen 's avonds 8.15. Hoogland. Postbode A. van Esveld, dagelijks voorm. V/t (Zondag voorm. 10) en op werkdagen nam. 3. lieusden. Postbode, dagel. voorm. 6'/2, nam. l'/2 en 2x\ Maarsbergen. Postbode, dagel. voorm. 6% en nam. 2%. Nijkerk. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij Erven Westerveld, Dinsdng, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Onderneemster Wed. A. Boonen, Kampstraat bij S. van Vinken. Dinsdag en Vrijdag nam. 6, en Donderdag (ook naar Zeist van hier voorm. 8. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat bij Erven Wes terveld, en Langestraat bij L. J. Luycx, dagelijks (behalve Zaterdag nam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hof bij E. Smeenk, Woensdag en "Vrijdag voorm. 11. Putten. Onderneemster Wed. J. Klok, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Yrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beek, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L. van Grevenbof, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswonde. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Sclierpenzeel. Ondernemer W. van de Weerd, op den Hof bij E. Smeenk, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij J. van Apeldoorn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer H. van Herwaarden, Utrechtscheslraat bij B. J. Jens,, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Westerveld. Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. SoesUlijk. Bode T. Vahstal, St.-Jorisstraat, dagel. voorm. 1 0.

Adresboeken Amersfoort | 1889 | | pagina 47