58 MIDDELBAAE ONDERWIJS. Inspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeelaud, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. Dr. MB. J. van Eyk, hoogleeraar, te 's-Gravenhage. Plaatselijke commissie van toezicht. J. C. Rolandus Hagedoorn, Mr. J. Heyligers, Secr.-penn. President. H. W. A. van den Wall Bake, Dr. A. H. C. van Driel, M. L. Celosse. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen eursus. (Eijks-subsidie 8000 schoolgeld 50, enkele lessen van 5 tot jflZ.SO 'sjaars.) Dr. H. F. Jonkman, Directeurleeraar in natuurlijhe historie. Dr. J. W. Doyer Jz., Leeraar in scheikunde. Dr. H. Ekama, Leeraar in natuurkunde. G. J. Buys, Leeraar in iciskunde, mechanica en kosmografie. J. C. F. Prikken, Leeraar in wiskunde, handels- en staats- wetenschappen en sclioonschrijven. F. Wesseling, Leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, Leeraar in de Nederl. taal en letterk. J. H. van Mill Cz., Leeraar in de Fransche taal en letterk. J. 0. G. Grase, Leeraar in de Engelsche taal en letterk. W. N. Coenen, Leeraar in de Hoogduitsche taal en letterk. W. H. Kam, Leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, Leeraar in handteekenen. F. Rauh, Leeraar in gymnastiek en exerceeren. F. W. Ebert, Concierge-amanuensis. BUEGER-AYONDSOHOOL. (Schoolgeld voor de betalende afdeeling "2 's jaars.) Dr. 11. F. Jonkman, Directeurleeraar in natuur-, schei- en werktuigkunde. Dr. J. W. Doyer Jz., Leeraar in meetkunde. Dr. H. Ekama. Leeraar in reken- en stelkimde. F. Wesseling, Leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, Leeraar in de Nederlandsche taal en schoonschrij cen.

Adresboeken Amersfoort | 1889 | | pagina 62