82 Capittel van St. Joris. Capitulares. Mr. J. de Louter, B. W. van Burgsteeden, W. L. Scheltus, R. E. K. J. Zandijk Sr. A. J. Bos, Secretaris-Rentmeester. Israelietiseh G-enootschap ,,Gemiluth Gasidum." B. Yisser, President. I P. E. Rintel, Ph. Meyers, j D. S. Aronson, Jacq. Visser, Penningm. S. van Embden, I. J. Cohen, Secretaris. Dit genootschap voorziet Israelietische armen gedurende den winter van eenige levensmiddelen, en zorgt voor de teraarde- bestelling van lijken. Afdeeling van de Maatschappij tot nut der IsraSIieten in Nederland. E. L. Visser, President. S. H. van Gelder, Seer. A. Visser, Penningmeester. Het hoofddoel is bevordering van goede zeden, deugd en beschaving het bestuur stelt goedkoope levensmiddelen verkrijg- baar voor mingegoeden. Genootschap „Tiphereth Bachurim". Jacques Visser, S. H. van Gelder. A. Herschel Bz., R. J. C. P., Pres. en Penn. H. van Gelder, Het hoofddoel van dit genootschap is behoeftigen gedurende den winter van brandstotfen en brood te voorzien. Genootschap ,,Bikoer Golim." Ph. Meyers, Pres. I S. H. van Gelder, Seer. Penningm. Dit genootschap voorziet in de verpleging van behoeftige zieken en verschaft hun de noodige voeding. Dames-Vereeniging. S. Sanson, echtg. van Jacques Visser, Pres. L. Oppenheim, echtg. van D. M. van Gelder, Penn. J. Oppenheim, echtg. van J. Kool, C. Israels, wed. van M. Wolff Mz. A. Visser, echtg. van Ph. Meyers. Deze vereeniging voorziet in eenige behoeften van armen.

Adresboeken Amersfoort | 1889 | | pagina 86