43 liariicveld. Ondernemer C. Reemst, Kampstraat bij R. van Loenen, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer B. van Eem, Kampstraat bij Erven Wcsterveld. Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer J. Koot, Kampstraat bij Erven Westerveld, Zaterdagavond 7. (naar Utrecht Vrijdag voorm. 11). Ondernemer W. van Bruggen, Utrecbtschestraat bij B. J. Jens, Vrijdag middag 12. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Maandag, Donderdag en Zaterdag 's morgeus 5. Bunsclioteii. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemen- dal bij G. van den Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Postbode J. van de Groep, 's voormiddags 10, Zondag 7%. Ede. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Woensdag en Vrijdag 's morgens 5. Bennies. Ondernemer G. van Leer, Utrechtsehestraat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Ililvei'simi. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Hoevelaken. Postbode T. H. Buter, dagelijks voorm. 9.50 en op werkdagen 's avonds 8.15. Hoogland. Postbode A. van Esveld, dagelijks voorm. 73/i (Zondag voorm. 10) en op werkdagen nam. 3. Bensden. Postbode, dagel. voorm. 6% nam. l'/2 en 2'A Maarsbergen. Postbode, dagel. voorm. 6'/2 en nam. 2'a. Siijkerk. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij Erven Westerveld, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Onderneemster wed. A. Boonen, Kampstraat bij S. van Vinken. Dinsdag en Vrijdag nam. 6, en Donderdag (ook naar Zeist van bier) voorm. 8. Ondernemer H. Hammelbnrg, Kampstraat bij Erven Wes terveld, en Langestraat bij L. J. Luycx, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hof bij E. Smeenk, Woensdag en Vrijdag voorm. 11.

Adresboeken Amersfoort | 1890 | | pagina 47