44 Putten. Onderneemster Wed. J. Klok, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Oudernemer G. van Beck, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Yrijdag nam. 1. Ondernemer L. van Grevenhof, op den Hof bij E. Smeenk Dinsdag en Yrijdag nam. 2. Rensvroiide. Ondernemer A. Esser, Yarkensmarkt bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpeiizeel. Ondernemer W. van de Weerd, op den Hof bij E. Smeenk, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Essen, Yarkensmarkt bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer H. van Herwaarden, Utreclitschestraat bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Westerveld, TTtrechtschestraat bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Soestdijk. Bode 1. Vahstal, St.-Jorisstraat, dagel. voorm. 10. Stonteiibnrg. Postbode J. Hemmers, dagel. voorm. 10. Utrecht. Ondernemer G. van den Biezenbos, Bloemendal, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer G. Overbeek, MuurJjpizen, Dinsdag en Don derdag 6, Zaterdag voorm. 5. Woudeiiberg. Ondernemer A. Esser en Onderneemster Wed. Meerbeek, Varkensmarkt, bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer H. Helmers, Langestraat, bij G. J. van der Zoo de Jong, Maandag en Vrijdag nam. 2% Zeist. Bode B. van Kempen, op den Hof, bij Wed. E. de Froe, Maandag, Woensdag en Vrijdag 's avonds 9. STOOMBOOTDIENST. Amersfoort-SoestBaarnAmsterdam. D. Houtzaager P. van Veen, Ondememers. Van Amersfoort: Maandagochtend 4 en Woensdagmiddag 12. AmsterdamMaandag en Donderdag ('s avonds). MARKTEN TE AMERSFOORT. J Paardcuiuarkt17 Maart, 10 April, 20 Aug. en 17 Oct.

Adresboeken Amersfoort | 1890 | | pagina 48