45 Itnndermarktiedereu Vrijdag (weekmarkt) en op 3, 10, 17, 34 April, 1, 8, 16, 33 Mei en 18 Oct. Ossenmarlct Schapen- of varkensmarkten iederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op den 30. en eindigt 35 Oct. WEEKMARKTEN. Maaudag. Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b., 's-Hage, Ede, Franeker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekin., Nijkerk, op de Veluwe weekm., ook voor rundvee. Dinsdag. Deventer b., Culenborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmerend, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waal- wijk, Medemblik graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten Vee, Schooonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Me demblik weekm., wanneer ook de stoomboot vaudaar op Lon- den vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmermeer b., beginnende den eersten Woensdag in April.Aalsmeer graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft. Assen. Gouda b., Geldermalsen b. v. s., Naarden booterm., Hoorn ka., Dord recht korenm., Zutfen, Haarlem, i Vrijdag. 'Amersfoort weekm., ook voor rundvee, schapen en varkens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer weekm., Gronin gen, Leeuvvarden, Dordrecht, Zwolle,'s-Hage, Schiedam, Breda, Eindhoven, Waal wijk, Purmerend ka., behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. Zaterdag. Utrecht b. Delft k. Leiden, Rotterdam, Zutfen, Dordrecht, 's Hertogenbosch, Bergen op Zoom, Hoorn en Helmond. BEVOLKING TE AMERSFOORT. (op 1 Jan. 1889.) Nederduitsch-Hervormden (waaronder Ned. Gereform. doleerende)6990 Roomsch-Catholieken6373 j Nederlandsche Israelieten493 Overtebrengen. 13855

Adresboeken Amersfoort | 1890 | | pagina 49