VOORSCHRIFTEN BETREFFENDE HET BOUWEN. KIESRECHT. 105 Het is verboden, zonder schriftelijke vergunning van Bur- gemeester en Wethonders van Amersfoort, of in strijd met daaraan door hen verbondeu voorwaarden, binnen het door den gemeenteraad aangewezen gedeelte der gemeente, le. een gebonw opterichten, of een bestaand gebouw te vervan- gen door een ander; 2e. een gebouw, aanvankelijk daartoe niet bestemd, intericbten tot woning; 3e. een gebouw te bestemmen en interichten tot bewoning door meer dan twee gezinnen. Bij de op ongezegeld papier deswege te doene aanvraag moet worden overgelegd eene schetsteekening in dnbbel op eene schaal van minstens 1 a 250 welke dnidelijk aanwijst: a. het terrein in de aangifte bedoeld; b, den be- hoorlijk afgewerkten platten grond van het gebouw; c. den afstand tusschen de ontworpen gebouwen of muren en de straat of den weg; d. de richting der nevensstaande gebou wen of muren en de rooilijn der ontworpen gebouwen of muren; e. de hoogte der ontworpen gebouwen en muren; de inwendige verdeeliug van het ontworpen gebouw; en ff. bij het bouwen van meerdere niet aan elkaar te bouwen woningen, den afstand tusschen de woningen onderling. De kiezerslijsten worden tusschen 15 Febr. en 15 Maart vastgeste'd en voor den 25. April 1891 gesloten. Op die lijsten worden te Amersfoorl als bevoegd tot het kiezen van ee'n lid voor de Tweede Kamer der Staten-Ge- neraal, van leden voor de Provinciale Staten en den Ge meenteraad aangewezen de manuelijke meerderjaiige ino-e- zetenen des rijks, tevens Nederlandersle die hun volfen

Adresboeken Amersfoort | 1891 | | pagina 109