RIJKS-TELEGrRAAF. 34 terwijl voor 1891 eene hefting geschiedt van 90 pCt. van den vol- len aanslag. Afgetrokken wordt: 5 pCt. voor een in-of uitwo- nend eigen of behuwd kind, een inwonend kleinkind, broeder; zuster of pupil, voorzoover zij minderjurig zijn en ten laste van het hoofd des gezins kornen; daarenboven 3 pCt. voor elken volgendeu minderjarige, hiervoren bedoeld. Door de kamerbewoners wordt naar een gedeelte der huur- waarde van het geheele huis betaald als volgt: '4 voor eene kamer zonder afzonderlijke slaapplaats. J4 wet Of 2 kamers. ''2 meer dan twee kamers. Aan hoofdbewoners van huizen, die een gedeelte daarvan gedurende minstens drie maanden in het dienstjaaihebben verhuurd aan personen, deswege afzonderlijk aangeslagen, wordt de navolgende afschrijving of teruggave verleend Vi voor 1 kamer zonder afzonderlijke slaapplaats. 1 wet of 2 kamers. V4 meer dan 2 kamers. Geene teruggave of afschrijving wordt gedaan, zoo niet de aanvraag daartoe aan Burg, en Weth. is ingediend; a. voor het einde des jaars door den kamerverhuurder b. voor of op 1 Dec., ter zake van vertrek nit de gemeente c. binnen eene maand na die der ophefliiig van het huis- houden des overleden belastingschuldiffe. O O BELASTING OP DE HONDEN. Voor iederen hond/3 en voor elken waak- of trekhond 1,50. Birecteur. J. Blom, Vaste bestetter. C. A. Spruyt, Telegrafist le hi. J. Kraaii, Hulpbesteller. waam. Birecteur. T. Wellard, Bode. B. J. Windsant, Telegrafist 'dekl. Het kantoor is geopend Op alle werkdagenvan 8 u. voorm. tot 9 u. 's avonds. Op Zondagen en daarmee gelijkgestelde feestdageu van 8 9 voorm., 12 nam. en 7 8 u. 's avonds. Voor overbrenging van een telegram (usschen 2 kantoren

Adresboeken Amersfoort | 1891 | | pagina 38