43 Bode op dmerorighi en Leersnm. T. van Daal Jr. Helling slraat, Dinsdag en Vrijdag, 's morgens 3. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Barneveld. Ondernemer C. Beemst, Kampstraat bij K. van Loenen, Dinsdag en Yrijdag nam. 2. Ondernemer B. van Eem, Kampstraat bij Erven Wester- veld, Dinsdag en Yrijdag nam. 2. Ondernemer G. 0. van de Bruinhorst, Kampstr. bij Erven Westerveld, Zat.erdagavond 7. (naarUtrecht Vrijdag voorm. 11.) Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Yrijdag middag 12. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Maandag, Donderdag en Zaterdag 's morgens 5. Bunsclioteii. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemen- dal bij G. van de Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Postbode J. van de Groep, 's voormiddags 10, Zondag 73A. Drieliergen en Doom. Ondernemer J. Westbroek, Dtrechtseliestraat, bij 15. J. Jens. Dinsdag en Yrijdag nam. 2. Ede. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Woe-nsdag en Vrij dag 's morgens 5. Ileuines. Ondernemer G. van Leer, Utreohtsehestraat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Ililv or Nil in. Ondernemer E. van den lloek, Koestraat, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Hoevelsiltcn. Postbode T. H. But.er, dagelijks voorm 10 en op werkdagen ook 's avonds 7 15. Slooglnml. Postbode A van Esveld, dagelijks voorm. V't. (Zondag voor. 10) en op werkdagen nam. 7. Lenxdcii. Postbode, dagel. voorm. 7,20 8,35, nam. 12,35 en 5,30. Masirsbergeii. Postbode, dagel. voorm. 7,35 en 10,10 nam. 2,15. Jfijberk. Ondernemer G. Overbook, Muurhqizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij Erven Westerveld, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7.

Adresboeken Amersfoort | 1891 | | pagina 47