44 Ondernemer wed. A. Boon, Kampstraat bij S. van Vinken. Dinsdag en Vrijdag nam. 6, en Donderdag (ook naar Zeist van hier) voorm. 8. Ondernemer H. Hammelbnrg, Kampstraat bij Erven Wes- terveld, en Langestraat bij L. J. Lnycx, dngelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Bode A. van den Esliof, op den Id of bij E. Smeenk, Woensdag en Yrijdag voorm. 11. Putten. Onderneemster Wed. J. Klok, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Yrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beek, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Yrijdag nam. 1. Ondernemer L. van Grevenhof, op den Hof bij E. Smeenk, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswomle. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Sckerpenzeel. Ondernemer W. van de Weerd, Utrecht- sehe straat bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag,Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer H. van Herwaarden, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Westerveld, Utrechtschestraat bij B.J.Jens, Maandag, Woensdag, Yrijdag en Zaterdag nam. 2. 8oestdijk. Bode T. Yahstal, St.-Jorisstraat, dagel. voorm. 10. Stonteiiburg. Postbode J. Hemmers, dagel. voorm. 10. Utrecht. Oudernemer G. van de Biezenbos, Bloemendal, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer G. Overbeek, Mnurhuizen, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Wondenberg. Ondernemer A. Esser en Onderneemster Wed. Meerbeek, Varkensmarkt, bij N. Vels lleyu, Maan dag, Woensdag en Vrijdag nam 3. Ondernemer PI. Heliners, Langestraat, bij G. J. van der Zoo de Jong, Maandag en Vrijdag nam. 2% Zeist. Bode B. van Kempen, op den Hof, bij Wed. E. de Eroe, Maandag, Woensdag en Vrijdag 's avonds 9.

Adresboeken Amersfoort | 1891 | | pagina 48