Dames-Comite dier Vereeniging. B. J. Siddre, echtg. van. W. van Wisselingb, E. E. H. Scheurleer, echtg. van G. J. Slothouwer. A. M. v. Genderen, wed. van Ds. Bruins, Pres. Seer. HMDutry van H aeftenechtg. van J. van der Burch, Gemeente-geneeskundigen, ook voor de doodschouw. P. Smits, A. H. C. van Dricl. Gemeente-heelkundige, tevens belast met het toezicht op de huizen van ontucht en de publieke vrouwen. H. H. E. Morren. Gemeente-verloskundigen. H. H. E. Morren. N. Pronk, echtg. van W. C. vau der Welk. J. C. Daniels, echtg. van E. S. Bijtelaar. Uitgever van briefjes op degenees-. heel- en verloskundigen en apothekers voor de gemeente. G. Dekker. Genees-, heelen verloskundigen. P. Smits, Genees-, heel- en verloskundige. A. H. C. van Driel, Genees- en verloskundige. H. H. E. Morren, Heel- en verloskundige. P. Groeneboom, Oud-officier van gez., Genees- en heelk. J. C. Rolandus Hagedoorn (Arts), Oud-officier van gez. Dr. D. Pronk (Arts), Officier van gez. A. A. J. Quanjer (Arts), Officier van gez. C. de Mooy, R. N. L., R. E. K., Dirigeerend officier van gezondheid, Consulteerend geneeskundige. M. van der Weerd (Arts.), Officier van gez. Vroedvrouwen. N. Pronk, echtg. van W. C, van der Welk. J. C. Daniels, echtg. van F„ S. Bijtelaar. M. H. E. Bijtelaar, echtg. van A. P. P. Reeders. Apothekers en Drogisten. J. P. G. Kok, firma C. B. Kok Zoon, G. J. van der Zoo de Jons, o 7 Apotheker. C. M. M. Vennoleu, firma Ten Brink Vermolen, J. C. Adaina.

Adresboeken Amersfoort | 1891 | | pagina 62