60 W. N. Coenen, Leeraar in de Hoogduitsclie taal. J. C. G. Grase, Leeraar in de Engelsclie taal. H. Italie (Utrecht), Leeraar in de Hebreeuwsche taal. A. J. Bilders, Concierge. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeelaud, Limburg, Gelder!and7 Utrecht en Overijsel. Dr. W. B. J. van Eyk, hoogleeraarte 's-Gravenhage. Plaatselijke commissie van toezicht. J. C. Rolandus Hagedoorn, Mr. J. Heyligers, Secr.-penn. President. H. W. A. van den. Wall Bake, Dr. A. H. 0. van Driel, M. L. Celosse. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijks-subsidie /8000; schoolgeld f 50, enkele lessen van f B tot f 12,50 's jaars.) Dr. J. W. Doyer Jz., Directeur. leeraar in scheikunde. Dr. H. Ekama, Leeraar in natuurkunde. Dr.H. W. Heinsius, tijdelijk Leeraar in natuurlijke historic. G.J. Buys, Leeraar in wiskundemechanica en kosmografie. J. C. I. Prikken, Leeraar in wiskunde, handels,- en staats- uuetenschappen en schoonschrijven. F. Wesseling, Leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. 0. Hoogewerff, Leeraar in de Nederl. taal en letterk. J. H. van Mill Cz., Leeraar in de Fransche taal en letterk. J. C. G. Grase, Leeraar in de Engelsche taal en letterk. W. N. Coenen, Leeraar in de Hoogduitsclie taal en letterk. W. H. Kam, Leeraar in rechllijnig teekenen. R. Cruyff, Leeraar in liandteekenen. F. Rauli, Leeraar in gymnasliek en exerceeren. F. W. Ebert, Concierge-amanuensis. BURGER-AVOINDSCHOOL. (Schoolgeld veor de betalende afdeeling f 3 's jaars). Dr. J. W. Doyer Jz., Directeur, leeraar in meetkunde. Dr. H. Ekama, Leeraar in natuur-, schei- en werktuigk.

Adresboeken Amersfoort | 1891 | | pagina 64