34 gezins komendaarenboven 3 pCt. voor elken volgenden min- derjarige, hiervoren bedoeld. Door de kamerbewoners wordt naar een gedeelte der huur- waarde van het geheele huis betaald als volgt: 1/i voor eene kamer zonder afzonderlijke slaapplaats. J/j met of 2 kamers. j meer dan twee kamers. Aan hoofdbewoners van huizen, die een gedeelte daarvan ge- durende minstens drie maanden in het dienstjaar hebben ver- huurd aan personen, deswege afzonderlijk aangeslagen, wordt de navolgende afschrijving of teruggave verieend: l/s voor 1 kamer zonder afzonderlijke slaapplaats. 7. 1 met of 2 kamers. 1ji meer dan 2 kamers. Geene teruggave of afschrijving wordt gedaan, zoo niet deaan- vraag daartoe aan Burg, en Weth. is ingediend; a. voor het einde des jaars door den kamerverhuurder; b. voor of op 1 Dec., ter zake van vertrek nit de gemeente; c. binnen eene maand na die der opheffing van het huishouden des overleden belastingschuldige. Belasting op de honden. Voor iederen hond f 3 en voor elken waak- of trekhond f 1,50. R1JKS-TELEGBAAF. Directeur. J. Blom, Vaste besieller. C. A. Spruyt, Commies der tele-J. Kraan Sr., Hulpbesteller. graphie le kl., waarn. Dir. J. Kraan Jr., Bode. B. J. Windsant, Telegrafist. j Het kantoor is geopend Op alle werkdagen: van 8 u. voorm. tot 9 u. 'savonds. Op Zondagen en daarmee gelijkgestelde feestdagen van 8—9 voorm., 12 nam. en 78 u. 's avonds. Voor overbrenging van een telegram tusschen 2 kantoren in JNederland wordt gerekend 25 cents voor de eerste 10 woorden en 3 cents voor elk tweetal woorden daarboven. Felegram-zegelsaan het kantoor verkrijgbaar, worden aan den hnkerbovenhoek van het bericht vastgehecht. Telegrafische postwissels mogen 500 niet te bovengaan. Kwitantiezoo de afzender van een bericht haar verlangt, wordt ten kantore gegeven tegen betaling van 5 cents. Open bestelling (zonder omslag) van een telegram geschiedt op verlangen, aan 'thootd van het telegram aangeduid door (R. 0.) als een woord in de prijsberekening te begrijpen.

Adresboeken Amersfoort | 1892 | | pagina 40