42 VRACHTWAGENS en BODEN van AMERSFOORT naar: Achteveld. Ondernemer K. Blank, Kampstraat bij Erven Wester- veld, Vrijdagmiddag 12. Amerongen, Leersum en Tiel. Ondernemer R. Navest, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Bode op Amerongen en LeersumT. van Daal Jr., Helling- straat, Dinsdag en Vrijdag, 's morgens 3. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utrechtschestraat bii B. J. Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Barneveld. Ondernemer G. Reemst, Kampstraat bij R. van Loenen, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer 15. van Eem, Kampstraat bij Erven Westerveld Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer G. G. van de Bruinhorst, Kampstraat bij Erven Westerveld, Zaterdagavond 7. (naar Utrecht Vrijdag voorm11.) Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtschestraat bij 15. J. Jens, Vrijdagmiddag 12. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Maandag, Donderdag en Zaterdag 's morgens 5. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal bij G. van de Biezenbos, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Postbode J. van de Groep,'s voormiddags 10, Zondag 7.45. Driebergen en Doom. Ondernemer J. Westbroek, Utrechtschestraat bij B. J. Jens. Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ede. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Woensdaq en Vrijdag s morgens 5. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, Woensdaq en Zaterdag voorm. 11. Hoevelaken. Postbode T. H. Buter, voorm. 10 en op werkdagen ook 'savonds 7.15. Hoogland. Postbode A. van Esveld, voorm 7.15 Zondag voorm. 10) en op werkdagen nam. 3.15. Leusden. Postbode, dagel. voorm. 6.30 en 9.15, nam. 12.35 en 6.10. Maarsbergen. Postbode, dagel. voorm. 7.35 en 10.10, nam 2.15. Nijkerk. Ondernemer G. Overbeek, Muurhuizen, Maandag voorm. 8. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij Erven Wes terveld, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 7. Ondernemer wed. A. Boon, Kampstraat bij S. van Vinken Dinsdag en Vrijdag nam. 6, en Donderdag (ook naar Zeixt van hier) voorm. 8. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat bij Erven Wes-

Adresboeken Amersfoort | 1892 | | pagina 48