J - 47 J. vail Bottenburg, J. Fortuin, G. vail der Zoo de Jong en J. A. Hoksbergen, Schatters van huurwaarde voor de gem.-belastingen. G. van der Zoo de Jong, J. A. Hoksbergen en J. Fortuin, Schatters en J. Kerkhoff, Herschatter der huurw. van dranklokalen. I. J. Valewink, Havenmeester, belast met de ontvangst van het vuur-, haven- en tongeld. A. Dijkman, gekwalificeerd. Ontvanger van het vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. H. E. van Sweden, Ontvanger van het sluisgeld. A. van Bottenburg, Waagmeester. A. van Stijn, Bijweger. J. D. Struve, Marktmeester. W. Frans, Commissaris van inkwartiering. H. van Manen, Concierge van het raadhuis. N. Vink Sr. en H. van Manen, Boden. H. van 't Hot, Aanplakker. A. Pijpers en D. Filer, Omroepers. Ph. A. Willigenburg, Vischafslager. OPENBARE WERKEN. Commissie van Idij stand voor de fabrieage. W. A. Croockewit (Weth.), E. L. Visser, Voorzitter. E. L. H. v. Lanschot Hubrecht, J. Zandijk Jr., A. van Santbrink, Secretaris. W. H. Kam, Architect. P. van den Hooff, Opzichter der gem.-werken. H. E. van Sweden, Opzichter der gem.-landerijen. L. Kames, Opzichter over het lossen buiten de Kleine Koppel. H. van Wessum, Opzichter over de puinplaats aan den Lieve- vrouwe-toren. J. B. Liesem, Klokkenist. H. W. Stol, Torenwachter. Commissie van bij stand voor den reinigingsdienst. Mr. F. I), graaf Scliimmelpen- ninek (Burg.) Voorz., E. L. Visser, E. L. H. v. Lanschot Hubrecht, J. B. Jorissen, Directeur. D. van der Werf, G. Th. van Beek, A. van Santbrink, Seer. M

Adresboeken Amersfoort | 1892 | | pagina 53