58 GYMNASIUM. (Subsidie van het Rijk p.m. f 7000 en van het Seminarie f5Q0). Bijdrage voor het genot van onderwijs f 85 'sjaars. College van Curatoren. Ds. D. P. M. Graswinckel, Pres. j Past. T. van Vlooten, Mr. J. G. A. van Zijst, Seer. Mr. J. Cock Blomhoff, Dr. J. H. Moll, Rector, leeraar in de Grieksche taal en letter- kunde en oude geschiedenis. Dr. H. J. Reynders, Conrector, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude geschiedenis. Dr. K. H. J. Koker, leeraar in de Grieksche taal en letterkunde. Dr. H. Gorter, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde. Dr. P. Molenbroek, leeraar in wiskunde. Dr. H. W. Heinsius, leeraar in natuurlijke historie. Dr. H. Ekama, leeraar in natuurkunde. Dr. J. W. Doyer Jz., leeraar in scheikunde en nat. historie. A. M. Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. G. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal. J. H. van Mill Cz., leeraar in de Fransche taal. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal. J. C. G. Grase, leeraar in de Engelsche taal. H. Italie (Utrecht), leeraar in de Hebreeuwsche taal. A. J. Bilders, Concierge. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provineien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. Dr. W. B. J. van Eyk, hoogleeraar, te 's-Gravenhage. Plaatselijke commissie van toezicht. H. W. A. van den Wall Bake, Dr. A. H. C. van Driel, President. Mr. J. Heyligers, Secr.-penn. J. G. Rolandus Hagedoorn, M. L. Celosse. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijks-subsidie 8000schoolgeld f 50, enkele lessen van f5 tot 12.50 'sjaars.) Dr. .1. W. Doyer Jz., Directeur, leeraar in scheikunde. Dr. H. Ekama, leeraar in natuurkunde. Dr. H. W. Heinsius, leeraar in natuurlijke historie. G. J. Buys, leeraar in wiskunde, mechanica en kosmograjie.

Adresboeken Amersfoort | 1892 | | pagina 64